Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyákdugom elmennt akor kb...

Ha nyákdugom elmennt akor kb mikor várható szülés? 1hete ment el! 2ujnyira nyitva is vagyok!

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

azért ment el, mert nyitva vagy. ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy holnap szülni fogsz, csak hogy készül a tested, nyílik már a méhszájad.

én 2 hétre rá szültem

2015. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nyitva volt, és szülés előtt 6 nappal ment el a nyákdugó.
2015. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Multhéten doki azt mondta h ajj a héten szülni fogok mert puha a mészájam is de nem történt meg szoval várok
2015. nov. 2. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor a nyákdugónak még csak egy része mehetett el, vagy visszatermelődött.

Ha az egész nyákdugó távozott, akkor 72 órán belül baba van.

Ezt a bábám mondta, és nálam mindháromszor így is volt.


(Emellett olyan is lehet, hogy a nyákdugó el sem távozott, de beindul a szülés...)

2015. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mennyiségben távozot 38+5-n. 1 órával később beindult a szülés. Teljesen zárt voltam aznap reggel a vizsgálaton.
2015. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36+0-n ment el, 40+1-en szültem.
2015. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két ujjnyi méhszájjal már szülőszobán szoktak lenni a mamik. Szerintem bármikor jöhet.
2015. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pentek reggel elment ,szombaton kora reggel tagulasi verzes,vasarnap hajnalban meglett a babo
2015. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!