Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 1-2 héttel nagyobb...

Akinek 1-2 héttel nagyobb volt a pocaklakója, mint a korához képest annak hamarabb ki is bújt mint a szülés várható idő pontja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2 héttel volt mindig nagyobb a fiam a koránál. 39+4 hétre született, de 3900 grammal és 55 cm-el. Általában az, hogy nagyobb inkább azt jelenti, hogy nagy baba lesz.
2014. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy írok, csak ez engem is érdekel. Pont hétfőn mondta az orvos, hogy kb. 1 héttel nagyobb a babám.
2014. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom babám 1- 1,5 héttel nagyobb volt a koránál a vizsgálatokon, de a vége felé lassítottak növekedésben. Mindegyik pár nappal a kiírt időpont után érkezett, és nem voltak extrém nagyok sem.
2014. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 héttel volt nagyobb, a kiírt napon szültem, nem lett nagy baba sem...
2014. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 héttel volt nagyobb, de a legelejétől volt ennyivel nagyobb, és ennek ellenére a 39. héten volt sürgősségi császárom rossz szívhang miatt (bár beindult a szülés egyébként a szülőszobán megfigyelés alatt, de aztán inkább a császár mellett döntöttek). Szóval még így sem jött hamarabb.
2014. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legelejét úgy értem, hogy az 5. hét elején már volt szívhangja is, tehát nagyon az elejétől mondták, hogy nagyobb.
2014. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2hettel volt nagyobb, 3hettel szuletett a kiirt elott 4070grammal. Szerintem elobb fogant.
2014. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!