Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmilyen tünetem nincs az ég...

Semmilyen tünetem nincs az ég világon, se mellfeszülés, se hányinger, se semmi, volt más is így?

Figyelt kérdés
Kislányommal sokáig hánytam, émelyegtem, leszakadt a mellem, stb...most meg semmi...mondjuk még az elején vagyok (4+3), de akkor is furcsa. Akkor feszült a mellem mielőtt pozitívat teszteltem, de annak már 1 hete :D
2015. nov. 3. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi, néha el is felejtettem hogy terhes vagyok :)
2015. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia, örülj neki én is így voltam csak az utolsó egy hónap volt katasztrófa. Sem feküdni, sem ülni sehogy nem volt már jó a teher miatt fájt a hátam és görcsölgetett a lábam. De a nyolc hónap gyönyörben és semmi gond nélkül telt el.
2015. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Állítólag azért, mert kisfiad lesz :)
2015. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem az a furcsa, hogy mellem se feszül, mintha nem is lennék terhes. Tuti fiú, mert a lány megkínzott rendesen :-D
2015. nov. 3. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon kicsi a terhességed, simán előjöhet még... Egyébként én a lányommal egyáltalán nem voltam rosszul, viszont most másfél hétig iszonyú hányingerem volt... Talán csütörtökön kiderül ki lakik odabennt :)
2015. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Se a lanyommal se a fiammal semmi tunet a mensi kimaradasan kivul. Szoval semmi sem biztos. Lany is lehet meg. :)
2015. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

kislányom van.

2015. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem sem volt tüntetem

3 gyerekem van 2 lány 1 fiú


ja de a fogkrémtől hányingerem lett szal azt le kellet cserélni másikra :-)))

2015. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi tunetem. El is felejtettem sokszor hogy terhes vagyok: ).

De meg nagyon kicsi tenyleg a terhesseged. Siman lehet meg barmi

2015. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó, remélem minden Ok lesz
2015. nov. 3. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!