Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél már 11...

Második terhességnél már 11 hetesen érzem a babát?

Figyelt kérdés

Lehetséges ez? Már van egy kis pocakom es 3 napja iséreztem valamit,tuti nembélmozgás volt,mert azt el tudom különíteni. Ma iséreztem mikor baloldalra fordultam.Olyan nagyon pici simogatást,mintha fordult volna meg vagy én nem is tudom,hogyan írjam le. Lehetséges ez? Az elsőt is 16 hetesen éreztem meg először.

11+4 hetes kismama


2015. nov. 4. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én ma vagyok 11+1 napos, én is olyan furákat érzek, 2. baba. Tegnap meg már ketten is kitalálták, h jön a baba mert annyira látszik a pocakomon. Normális, h láthatóan gömbölyödik? Anno a 18. héten vették észre csak.
2015. nov. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hetes, bocsi
2015. nov. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen de nagyon könnyű összetéveszteni a bélmozgásokkal terhesség után. Első baba mozgása előtt én semmi bélmozgást nem éreztem, szülés után viszont igen. Itt is és ott is rendeződnek a belek. De nem lehetetlen, talán 8 vagy 9 hetesen elkezd ő mozogni..
2015. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma írtam én is ki ugyanezt a kérdést :-) Most vagyok a 11.hétben és én is éreztem szinte biztos vagyok benne h ő volt. Ilyen kis remegés szerű dolgot. Még hirtelen meg is lepődtem mert ez új érzés. Van már 2 gyerekem de velük kis lüktetést éreztem ilyet nem.
2015. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok ezzel egyedül :) akinek mondtam az azt mondta,hogy hülyeség,tuti a beleim mozogtak. Mondtam,hogy már meg tudom különböztetni,mert már egyszer voltam terhes. Akkor is lenéztek,hogy 16 hetesen éreztem meg.

Nekem is látni már a pocakot, de nem nagyon.

2015. nov. 5. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezelőtt én is azt mondtam volna hogy hülyeség hogy érezhetnéd ilyen korán. De most tapasztaltam h igenis lehetséges. Sokszor még azt is érzem hogy mrlyik oldalra húzódik. És ha hanyatt fekszem érzem is hogy ott van egy kis pukli. :-)
2015. nov. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!