Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 1 kismama, az első babánál...

Ha 1 kismama, az első babánál veszélyeztetett terhes ("méhszájseb miatt), akkor a második, illetve többedik terhességnél is veszélyeztet lesz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Nincs összefüggés. Hacsak nem marad meg addig a méhszájsebed. De gondolom kezelik.
2015. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Minden terhesség új lapot nyit.
2015. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a méhszájsebed megmarad akkor igen újra veszélyeztetett leszel, ha "begyógyul" és nincs más ok akkor nem leszel veszélyeztetett.

Ha van olyan alapbetegséged előzményed ami nem változtatható, akkor, persze mindig az leszel, pl nekem már csak 1 petefészkem van ez alapban indikált a veszélyeztett terhesgondozásba vételre, ill. Többször volt vetélésem és csak gyógyszerrel sikerült eddig teherbe esnem, igy mindkétszer veszélyeztett voltam, de ez alapban nem azt jelenti hogy tpn kellett lennem.

2015. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem plasztikázni kellett volna az első gyerek után, de azt mondta a dokim, h megvárjuk a következő szülést, és ha nem akarok már több gyereket, vagy nincs tervbe huzamosabb ideig az újabb szülés, csak akkor műt meg, mert a varratok szétszakadnának belül a szülés miatt. Jelenleg a másodikkal vagyok terhes, és nem vagyok veszélyeztetett terhes, pedig elég csúnyán néz ki a dolog ott bent!Nem értem , hogy te miért lettél ettől veszélyeztetett? esetleg fáj vagy valami másért? Bocs az offért, csak kiváncsi vagyok!15+5hkm
2016. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!