Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes is...

Most akkor hány hetes is vagyok? 12 uh. Ra hány hétig szoktak elmenni h pontos eredményt mondjanak? Ilyen hamar megmozdul?

Figyelt kérdés
2.baba utolsó mensim július 31.én volt. Múlt hét pénteken voltam vedőnőhöz aki kiírta a szülés várható időpontját május 7 vagy 13 ra. Mikor nála voltam akkor voltam mensi szerint 13 hetes első uh szerint 11. aközött 2 hét van a szülés várható időpontja szerint pedig egy hét van. Szerdára kaptam időpontot genetikai ultrahangra. tegnap este megmozdult a baba 2. baba tudom mikor mozog ezt nem lehet össze téveszteni. félek h sokat kések ultrahangrol

#baba #terhesség #12 hetes genetikai ultrahang
2015. nov. 5. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem késel el! +/- pár nap differencia mindig lehet a vizsgálatok között, mivel itt miliméterekről beszélünk.

Én is 12 hetesen éreztem először, dokim nézett is rám hülyé, hogy az nem lehet, erre megmutattam neki, hogy hol éreztem, és mondta hogy tényleg akkor a babát érzem (közben uh-zott). :)

A második babámat szintén 11-12 hetesen éreztem ficeregni. Állítólag vannak ilyen szenzitívebb méhű nők, vagy fut ott valami ideg nekünk...


De szerintem ezt nagyon ne reklámozd, mert ha tudnád hányan hurrogtak le. 3:) Főleg akik csak 16-18 hetesen érezték meg, mert nekik meg talán kevésbé érzékeny a méhük.

2015. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kisfiamat 16héten éreztem először :) köszi akkor nem aggódom. a védőnő küldött h minnél hamarabbra adjanak időpontot.
2015. nov. 5. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
12. héten éreztem én is, pedig az első volt. Igazad van, szerintem az érzés összetéveszthetetlen. 1-2 hét differencia ilyenkor még előfordul, lehet, hogy talán később fogant... szerintem nem lesz még késő szerdán. Ha már mozog, és érzed akkor pedig valószínű, hogy minden rendben lesz :)
2015. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2015. nov. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!