Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is fájt ennyi idős...

Nektek is fájt ennyi idős terhesen a fejetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 33 hetes kiamama vagyok és 2 napja fáj a fejem, ami nem tudom, hogy a terhességnek, az időjárásnak vagy esetleg a migrénnek betudható. Tegnap bevettem fejfájásra gyógyszert, persze ami megengedett csak olyat és jobb lett. Kénytelen voltam már, mert látászavar is társul hozzá, ami kegyetlen rossz. Főleg, hogy kicsi fiammal egyedül vagyok és rá ügye oda kell figyelni.
2015. nov. 5. 08:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen szerintetek magne b6 után merjek bevenni rá gyógyszert, ha most is szörnyen fáj?
2015. nov. 5. 08:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt. Vas vagy magnézium se nem sok se nem kevés? Hiánya és túladagolása is okozhat fejfájást. Mindennapos fejfájást én nem fognék rá időre vagy ilyesmire,annak oka van.


Egyébként a vérnyomásod rendben van? Főleg látászavarral együtt mérd meg azért.

2015. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nàlam.alacsony vérnyomàs okozott hasonlót az első trimeszterben, azóta nem volt. Gyógyszert nyugodtan vehetsz be vitaminra. Még magne b6-ra is.
2015. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj időnként, mostanában elég sűrűn, az orvos szerint az őszi frontok miatt, egyébként is fejfájós vagyok. Nekem is fájt tegnap is, ma is. 20 hkm
2015. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fura én alapvetően migrénes vagyok. Az az igazi sötét szobában hangok nélkül fekvős, hányós migrénes. Mióta terhes lettem egyszer sem fájt a fejem. .)
2015. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglehet, hogy kevés. A vérnyomásommal semmi baj nincs, bár előszokott jönni rajtam ez a hülye pánikbetegség is, ami korábban nem volt. Lehet az is közrejátszik, hogy keveset alszom. Egyébként köszönöm a válaszaitokat. :)
2015. nov. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!