Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hat hetes terhesen volt...

Ha hat hetes terhesen volt pulzalas, mennyi az esely arra, hogy a tovabbiakban megall a fejlodese, elhal?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem ilyen modon, mert volt mar egy terhessegem, ami szinten elhalt, csak akkor pulzalas sem volt. Orvendek a pulzalasnak, de ugye ez meg nem 100%? Esetleg tudtok problemat, ami miatt ilyenkor, ennyi idosen megall, vagy elhal a terhesseg? Mindennel jobban szeretnem, hogy rendben legyen, de nagyon felek. Most mintha a mellfajas is enyhult volna, nem erzek semmi kulonoset, csupan neha etelundort. Koszonom a valaszokat.
2015. okt. 27. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha így állsz hozzá...

Sok minden lehet, az a biztos, ha egészségesen megszületik. :)

De ne olvasgass itt és máshol ilyen baromságokat, fő a pozitív hozzáállás!

2015. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A tünetek jönnek mennek, csak erre alapozni nem lehet. Sajnos alakulhat így is úgy is. Nekem volt olyan hogy be sem indult a pulzálás de olyan is hogy oké volt minden aztán a 8. héten elhalt. Reménykedni, bízni kell hogy minden rendben lesz. Ezt kívánom neked és ezt teszem most én is. 😊
2015. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer mar megtortent veled a rossz, sajnos nagyon nehez, hogy ne figyelj minden apro jelre. Igen, fo a pozitiv hozzaallas, ez igy van, es ugy is voltam az elsonel, de amikor beleeltem magam, hogy terhes vagyok, senkinek nem kivanom azt, amikor tobb orvos is elmondta, hogy ezt meg kell szakitani. Ezert vagyok most rettegett helyzetben. Mindentol felek, ha nincs hanyingerem, biztos baj van, ha nem faj semmim, biztos baj van.... Emelem a kalapom azok elott, akik veszitettek el terhesseget, es nem fordul meg a fejukben, gondolatukban az elmult tortenet. Szerintem kevesen vannak olyanok, akiknek nem fut at az agyukon, hogy epp most is ne az tortenjen, mint az elozonel. En holnap kell menjek vizsgalatra, remelem tobbet megtudok. Koszonom, hogy irtatok. Minden jot kivanok nektek a tovabbiakban.
2015. okt. 27. 15:41
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne alapozz a tünetekre! nekem volt mellfájdalom, émelygés, fáradtság...és még csak megvastagodott méhnyálkahártyát láttak.

a tesztek sorra pozitívak....de ez a bizonytalanság....hiába megyek jövőhéten, esetleg látnak már valamit...majd még hetek kérdése mire szívhang lesz....

tudom milyen idegőrlő a várakozás, és a bizonytalanság :(

de nem agyalhatunk mindig ezen, mert akkor tönkretennénk magunkat!

Bízz benne, hogy még egyszer nem következik be a rossz!

Nem következhet be!

kitartást, és nyugalmat kívánok, jó egészséget a magzatnak!

2015. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Olyan jo, amikor irtok, es ismeretlenul is tamogattok! Minden szavad igaz, igy kene felfogni...."most minden rendben lesz"!!!!
2015. okt. 27. 16:48
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, szerintem ne kapd fel a vizet. A válaszolóknak igazuk van, mindenből lehet minden. Kétszer vetéltem tavaly, a második már nagy baba volt. Most terhes vagyok, túl pár rémületen és rémálmon, pedig gond nélkül ment minden. És így van: minden lehet, de minden. Akár még az is, hogy minden rendben lesz. Ha ebben bízunk, semmit nem veszítünk.

15+3 hkm

2015. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tavol all tolem, hogy felkapjam a vizet, minden hozzaszolast megkoszontem, jol esett, hogy irtatok, mert mindenki velemenyebol le tudok valamit szurni. Es mindannyiatokebol leszurtem: maradjak nyugodt, mert ami meg akar tortenni, meg fog, tehat a legfontosabb, hogy nyugodt legyek, es bizzak. Azert kerdeztelek meg titeket is, mert nagyon felek. De latom vannak meg velem hasonlo helyzetben, sot meg tobb problemaval is, de az eletnek mennie kell tovabb, valahogy. Mindenkinek csak jot kivanok az eletben! Koszi, hogy irtal te is, utolso!
2015. okt. 27. 18:16
 8/19 anonim ***** válasza:
:-) Majd írj, hogy mi volt/van.
2015. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én megértelek! Sajnos a 8.héten elveszítettem tavaly egy babát:-(

Akkor meg sem fordult a fejemben semmi rossz.. Most meg..

Hetekig örülni nem mertem, most meg néha attól félek mi lesz ha nem él a következő uhn??

Aki átéli ezt nehéz nem gondolni rá. Én elfogadóan állok hozzá: ha szeretne maradjon velünk!

Mindenesetre veszek egy szívhangfigyelőt, ha sokáig nincs uh vagy nem érzem majd a mozgást megnézzem minden ok e:-)

Pár nap múlva kezdem a 12.hetet.

2015. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Holnap kell menjek, ugy hogy mindenkepp irni fogok. Kedves utolso! Orvendek a levelednek,a tamogatasodnak, persze sajnalom, ami veled is megtortent! Most mar jol elore haladtal a hetekkel, ugyesek vagytok. Tenyleg csak bizni lehet, hogy jo lesz minden. Csupa jot, oromet kivanok neked es a picurnak!
2015. okt. 27. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!