Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes leszek, amikorra...

6 hetes leszek, amikorra időpontot kaptam az orvosomhoz. Látszódni fog már valami? Dobogni fog már a szíve?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ekkor már kell lennie szívhangnak.
2015. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem biztos, hogy lesz már szívhang, ez gépfüggő is. Szívcső pulzálás már talán látszik. Szívhang jó eséllyel 7. héttől van, nem kell pánikba esni, ha a 6.-on még nem észlelhető.


6 hetesen amúgy már megjelenik a szikhólyag, az embrió pedig 3-5 mm közötti lehet, attól függően, hogy a hét elejéről, vagy végéről van-e szó.

2015. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és a puffadással tudok valamit csinálni? képtelenség úgy dolgozni hogy állandóan pukiznom kell... :(
2015. nov. 5. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Espumisant lehet terhesen is. Nem tudom, hogy használ-e, én sose próbáltam, de elvileg erre való és szedhető! :)
2015. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szedtem espumisant, egyszerre 2-t vegyèl be, az egy adag.

Nekem használt, bár teljesen nem múlt el. Kb 3 hétig szenvedtem a puffadástól.

2015. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már leírtam egyszer, egy ilyen kérdéshez, de bemásolom. 6+3 hetesen voltam először dokinál és akkor már volt szívhang. Egy picur lüktető babocska volt a babám. Bár ő a ciklusom 7. napján ,,készült". Aztán hogy párom ebihala mikor talált érett petesejtet csak sejteni tudom. :)
2015. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 6+1 hetes leszek köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 5. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetesen voltam, 4 mm volt, és volt szívhang!
2015. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5(+3) heted UH-m

[link]

Szóval pulzáló szívcső biztos hogy lesz :)

2015. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!