Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idővel előre kell...

Mennyi idővel előre kell bejelentkezni, időpontot foglalni a 12 hetes UH és kombinált-teszt előtt?

Figyelt kérdés
10 hetes múltam, és orvost keresek, mert az itteni SZTK-ban nagyon régi UH készülék van, és szeretném ha egy megfelelően felszerelt rendelőben vizsgálnának meg, de sajnos még nem találtam magánorvost.
2015. okt. 28. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Oszt' Nyíregyházán vagy Sopronban? Kicsit informatívabban...
2015. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ehhez ne nőgyógyászt, hanem szonográfust keress. Általában külön szakosodnak.
2015. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Egyébként Jászberény környékén, de Pest is szóba jöhet, mert nem gond felutaznom.
2015. okt. 28. 11:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok esetleg olyan helyet javasolni, ahol elvégeztethetném a vizsgálatot? Saját tapasztalatokat is örömmel veszek.
2015. okt. 28. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én magánrendelőben csináltattam, oda mentem ahol a babamozit csináltattam az első babával.Ennek a rendelőnek a honlapján azt olvastam, hogy a kombinált teszthez szükséges vérvételnek a 10. és 12. hét között kell meglennie, az Uh-nak pedig a betöltött 12. héten.
2015. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én másodjára csináltatom a Magzati D. Központban, nekem első gyereknél is bevált.
2015. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogyan zajlott? Gondolom vitted az addigi leleteidet, eredményeidet. Mennyi idővel előtte jelentkeztél be? Azt láttam, hogy közel 30eFt. Elnézést a sok kérdésért, de első baba, és elég tapasztalatlan vagyok.
2015. okt. 28. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héten volt, a vérvételt is akkor csinálták. 38500 Ft, Rózsakert Medical Center.
2015. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!