Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy bírja ki a 0. -ultraha...

Ki hogy bírja ki a 0. -ultrahangig, hogy nem tudja egyáltalán van e ott baba, vagy jó helyen van e?

Figyelt kérdés
a pozitív teszt után kértem időpontot, 7.-hetes leszek mire megyek. És úgy aggódom, egy részem várja, egy részem pedig fél, szoktam beszélni a pocakomhoz, hogy "remélem tényleg ott vagy, kapaszkodjál erősen" meg ilyen hülyeségek de tisztára dilisnek érzem magam. Tudom, hogy hülye kérdés, már ha egyáltalán kérdés ez, de szívesen olvasnám más nők tapasztalatait. Első baba lesz

2015. nov. 6. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan fel se fogtam, hogy tényleg terhes vagyok, amíg meg nem erősítette az orvos, így nem volt nehéz "kibírni". Kicsit izgultam, de semmi több.
2015. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont ma teszteltem pozitivat 2 hét múlva megyek dokihoz hát én sem tudom hogy bírom ki!!!

Nekem kistesó lesz a most 14 hónapos fiam mellé

2015. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én teszt után jó két hetet vártam.

Piszkosul nehéz volt, minden percben ez járt a fejemben :)

2015. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hetet vártam az orvosig. Tudtam, hogy van és hogy jó helyen van. Nem kicsit vagyok optimista. Bár néha féltem attól, hogy lesz-e szívhang de ezen semmit sem változtatott volna, ha korábban megyek, ugyanúgy aggasztott volna, sőt, lehet jobban.

Persze az idő nagyon nehezen telt de nem csak az orvosig, hanem 12 hetes koromig.

2015. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
őszintén? júliusban vetéltem. szeptemberben már nem jött meg. rohantam a dokihoz hogy adjon valami gyógyszert. nem vizsgált mert korai lett volna. kaptam időpontot kb 15 nap múlvára. boldog voltam de ahogy közeledett a nap egyre jobban féltem. nagyon lassan ment az idő. aztán mikor eljött az idő indultam a dokihoz. remegtem a félelemtől útközben. a dokinál is mikor leültem pár percet várakozni majdnem bőgtem. aztán behívtak. vetkőzés.. uh. nézi a doki a monitort én nem láttam. azt hittem a szivem megáll. nézem az arcát várom hogy mondjon valamit. azt hittem tényleg meghalok már annyira féltem. és megszólalt: minden tökéletes! :) kiáltani tudtam volna könnyes lett a szemem. megkönnyebbültem nagyon. csak annyit mondtam úristen. de még mindig félek. míg 12 hetes nem leszek. azóta egyszer még elmentem mert nem voltam nyugodt. a következő vizsgálat meg még 2 hét majdnem. ha ott is minden jó lesz akkor már minden rendben lesz szerintem végig :)
2015. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy vetélés után a pozitív tesztet látva rohantam az első rendelő nőgyógyászhoz, aki fogadni tudott. Mivel neki csak hasi ultrahangja volt, (körzeti) később elmentem egy magánorvoshoz is, hüvelyi ultrahang miatt. Ott már 7 hetes volt, olyan volt mint egy kis földimogyoró, és látható-hallható volt a szívdobogása. Kb. ugyanígy éreztem magam mint te, motyogtam neki, de azt se tudtam ott van-e, él-e, hetente behallucináltam hogy biztos baj van, és a 12. hétig kb hetente jártam ultrahangra, minden egyes alkalommal felkészülve a legrosszabbra. Szerencsére mindig megnyugtattak. Most a 20. héten vagyok, minden rendben, de a pánikrohamok csak a 13. héten múltak el, az első genetikai ultrahang után. Később olyan egyértelmű lesz, hogy "ketten vagytok" mint az hogy nappal van vagy éjszaka, és nem érzed magad furán mikor a pocakodnak beszélsz :)
2015. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is az orvosra várok már csak 5 nap de halálra izgulom magam,remélem minden oké,én is beszélek neki hogy csak maradjon ott még legalàbb 8 hónapot :) kedves kérdező voltál azota orvosnál.?mit mondott?
2015. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen voltam :) jövő héten megyünk újra :) láttam a picike kis szívét dobogni :) hihetetlen volt :) remélem jövőhéten már hasin is látja mert akkor apa is bejöhet :)
2015. nov. 30. 08:30
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és nem mondom, hogy ne aggódj, mert úgysem érek vele semmit, az orvosi rendelőnél már úgy izzadt a tenyerem hogy a párom törölgette :D de hidd el, minden rendben lesz :)
2015. nov. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!