Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten derül ki a...

Hányadik héten derül ki a baba neme?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk 12.-heti ultrahangra a Bajcsy kórházba nyaki redő vizsgálatra. Kiderülhet a baba neme, vagy még korai?

2015. nov. 6. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Korai nagyon. Genetikai UH (18-20. hét) előtt sok orvos nem is szeret tippelgetni, még ha van is sejtése.
2015. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még elég korai. De semmi nem lehetetlen.

Nekem a 14. héten megmondták, mert úgy fordult, mutatta magát.

Van, akinek a 30. héten sem tudják biztosra mondani.

Szóval babafüggő, hogy mit mutat...

2015. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy helyezkedik a baba.Nekem csak a 24.heti 4D-s uh-n tudtàk megmondani,akkor is csak nagy nehézségek árán,mert annyira takarta magát.
2015. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Bajcsyban vagyok, Évike a 18. héten tudta megmondani. De akkor is csak a szerencsén múlt, mert a gyerek teljesen rajta ült. Aztán az utolsó pillanatban szetrakta a lábát. Na meg ő fiú, azt hamarabb ki lehet szúrni. .
2015. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 11. héten mondták biztosra
2015. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1 héttel nagyobb (vagy előrébb jár?) mint amit ut. vérzés alapján lehet számolni. Majd 11-én kiderül :)

Remélem nem hiába szenvedtem 3 hetet azzal hogy semmien édeset nem tudtam megenni és csak fanyar dolgokat kívántam. Lehet bejön anyukám tipje és fiú lesz.

De a legfontosabb hogy egészséges legyen :)

2015. nov. 6. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megmondta szinte biztosra a 11. Heten, hogy lany. Persze ehhez profi gep es profi orvos kell, nem feltetlenul attol fugg, hogy mutatja-e magat.
2015. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első babámmal a 12. héten megtippelték 80%-ra, ezt a 16. héten megerősítették.

Második babámmal a 15. héten tudták megmondani, a 12. hétén tippelni sem mertek.

Én is fanyar dolgokat kívántam, főleg az első terhességemkor. Amúgy két lányom van. :)

2015. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húúú az édes ételes tipp nálam nem vált be! :) Nagyon édes szájú vagyok, de az első 16 hétben semmit nem kívántam. (Azt is előfordult, hogy a cukrászdában ülve egy falat után a sütit a párom elé toltam... pedig általában eleszem előle az övét is.) A 12. héten a doki fiút tippelt, a 20. héten kiderült 100% kislány. :) Érdekes a 27. hét óta meg csak az édeset kívánom! :)
2015. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!