Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok es szexeltem...

10 hetes vagyok es szexeltem baratommal lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
hány éves vagy, 16? "baratod"...talán párod...élettársad...és nem, nem lehet baja ha csak nem veszélyeztetett terhes. Inkább az orvosoddal konzultálj ha egyáltalán van olyanod.
2015. nov. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hardcore szexet nyomtatok,akkor nem!

A barátod??? Hát te tudod!

2015. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja. A baba is terhes lett. Istenem es ilyen készül anya lenni. Biológia biológia.
2015. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett semmi baja. Nyugodtan lehet végig szexelni, ha nem vérzel/görcsölsz.
2015. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Jesszusom, milyen paraszt emberek vannak, miért kell rögtön morogni, amiért azt irta, hogy barátja, nem mindegy, hogy hogy nevezi a párját? és nem mindenkinek van pénze megesküdni, vagy nem mindenki akar... Nem kellene, hogy baja legyen a picidnek, ha nem vagy veszélyeztetett... Ezentúl csak óvatosan azért :)
2015. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En 8 hetes vagyok, mi csak ovszerrel szeretkezhetunk a doki szerint (volt egy vetelesem).
2015. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És az óvszer milyen módon véd a vetéléstől???
2015. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem a vetelestol ved meg, hanem, mivel egyszer mar elveteltem, igy mindenfele fertozestol ovakodnom kell, amit akar a patrnertol is el lehet kapni
2015. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
es a spermium mehhuzodasokat is okozhat, nehany esetnel, terhessegnel, igenis ajanlatos a gumi
2015. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!