Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől jöhet ki vagy...

Manoka8528 kérdése:

Hanyadik héttől jöhet ki vagy egyáltalán jöhet e ki a terhesség legelején szemölcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete fájnak a melleim 4 napja késik a menzeszem.A késés számomra nem ujdonság de semmi jelét nem érzem annak hogy meg akarna jönni.Nagyon vágyom már kisbabára sajnos évek ota sikertelenül probálkozunk.3 héttel ezelőtt volt egy gyenge barnás folyásom aztán ez átment fehèrbe.Teljesen szagtalan nem is érzek semmit.Egy héttel ezelőtt észrevettem egy szemölcsöt a bal mellbimbomon.A nyakamon pattanás jött ki pár napja azota az arcomon is egyre több jön ki.Rákszűrésen 3 honapja voltam.Nincsen semmi baj.A rendszertelen menzesszel évek ota orvoshoz járok de nem tudják ennek a rendszertelen vérzésnek mi az oka.Pajzsmirigyemmel minden rendben.A hasam nem görcsöl hányingerem nincsen mégsem tudom hogy pl ez a szemölcs micsoda.Vagy ez a pattanásos arc és nyak.Van ilyen téren saját tapasztalatotok ?Tesztet szándékozom venni hétfőn.Esetleg gyanakodhatok babára vagy valami más lehet a háttérben ? 30 éves vagyok.Válaszaitokat előre is köszönöm

2015. nov. 7. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom ez utalhat e terhessegre. En most mar 36 hetes kismama vagyok. Es a pattanasok megvoltak nekem is kezdetektol. A mellem feszult es fajt a menstruacio ideje korul. Nem tudom mar miota pontosan de folyamatosan alakult a mellem. Nott a bimbo a bimboudvar. Sotetebb is lett es nekem is nagyon apro szemolcsfele valamik lettek rajta. Sot sajnos meg a huvely tajekan is lett egy, ami hetekig apro volt, azt hittem szortuszo, de egyik hetrol a masikra hirtelen noni kezdett. Az orvosom azt mondta hogy bizony a terhesseg hatasara van aki szemolcsoket noveszt.
2015. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
36 hetes terhes vagy és ahogy értelmeztem,neked nem a legelején jött ki a szemölcs.A pattanás az oké,lehet menzesz előtti és lehet terhességre utaló is.A mellfájás is......bár nekem most,hogy nagyon illene megjönnie,múlik el a mellfájdalom.Olyan más érzés az egész.....most megyek tesztért.Ha negatív lesz akkor bizony sajnos várnom kell a nem vártamat :( Szóval drukkolj :) A születendő babádhoz pedig szívből gratulálok :)
2015. nov. 9. 08:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi lett a teszted eredménye ??
2016. febr. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!