Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvári kismamák!...

Székesfehérvári kismamák! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2010. március 08-án voltam a Család- és Nővédelmi Központban Székesfehérváron a 12. hetes UH és a kombinált teszthez a vérvétel miatt. Annyi információt kaptam, hogy majd kapok egy kódot sms-ben pár nap múlva és megnézhetem neten is az eredményt. Ma március 19. van és sehol a kódom :( Teljesen el vagyok keseredve :( Mindenféle rosszat olvastam már a neten, hogy akik így jártak, azoknál szinte mindenkinél gond volt :( Aggaszt, hogy ennyit kell várnom :(

Ma már elkezdtem kutatni az ügyben, de hiába hívom a központot (megtudtam, hogy Budapestre küldték fel a vért elemzésre), nem veszi fel senki :(

Szerintetek is baj lehet? Mit tegyek?

Ha járt már valaki hasonló cipőben, kérem segítsen!!! Az orvosommal és védőnőmmel már beszéltem, ők további türelemre intettek és hogy várjak. De meddig?


2010. márc. 19. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj! Nekem azt modták, igaz én a kórházban voltam UH-on, hogy 10-14 napon belül jön csak a kód! És tényleg, 13. napon jött. Úgyhogy ne parázz már ezen, jönni fog neked is! Ez a "pár nap múlva jön kód" jókora bazinagy félretájékoztatás volt, mert pár nap múlva tutira nem jön...

Szerintem, nem érdemes hívogatni őket, várd meg a kerek 2 hetet, ha addig sem jön, akkor ráérsz rákérdezni ott, ahol levették a vért.

De a vérvételtől számított 3 hét múlva viszont már az eredeti példányt veheted át, legalábbis nekem így volt, decemberben mentem az eredetiért... Akkor már 1 hete tudtam az eredményt, mert ugye 2 hét után jött a kód.

Szóval, no para!

29 hetes, szfv-i km

2010. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, tényleg ne parázz :) nálam kellett nekik 14 nap mire sikerült megküldeniük a kódot :) és semmi gond nincs a babával :)


26+6 km :)

2010. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedves Tőletek, hogy szakítottatok rám időt!

Azóta már sokkal okosabb lettem, megtudtam, hogy adminisztrációs hiba miatt az adatlapomat vissza kellett küldeni Fehérvárra, és az ismét majd márc. 22-én fog visszakerülni Pestre. Felhívott egy Úr személyesen, nagyon kedves volt és elnézést kért, hogy erről engem a fehérváriak nem tájékoztattak...

Szerintem lelkileg nehéz elviselni, ha az embert ilyen dologgal tartják bizonytalanságban... Sajnos a fehérváriak nem tájékoztattak arról, hogy ilyen gond merült fel és ne várjak túl hamar eredményt. Úgy érzem, hogy megérdemeltem volna legalább egy telefont, hiszen tudják a számomat...

Mindegy, most nagyon bízom a pestiekben, az Úr nagyon kedves volt, megígérte, hogy külön fel is fog hívni az eredmény miatt, amit márc. 24-re, szerdára ígért...

2010. márc. 19. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nahát... Tényleg felháborító.... :S

De akkor most már nyugodj meg, hamar elmegy az az 1 hét, és tudni fogod az eredményt.

Minden jót!

1. voltam

2010. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!