Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek mikor megtudtáto...

Mit éreztetek mikor megtudtátok kisfiú vagy kislány lakik odabent?

Figyelt kérdés

...tudom sokan furán olvasnak majd.

azt hiszem sok kismamának van valami titkos favoritja. van aki fiúra vágyik, van aki kislányra. AZON TÚL HOGY EGÉSZSÉGES LEGYEN! (mert ez a minimum elvárás). szóval én nagyon lánypárti vagyok, minden vágyam egy lányka. Tegnap voltam az orvosnál aki kérdezte megmondja e a baba nemét. Féltem megtudni, és azt mondtam nem! aztán a következő percben iszonyat nagy gyengédség, szeretet töltött el és úgy éreztem ha kis pucuja van, akkor is imádom. de már nem akartam hogy a doki gyagyának nézzen és mégiscsak modnja meg nekem hogy ki is van odabent. Néha lelkiismeretfurdalásom van hogy annyira vágyom egy kislányra. egy kisfiúval félek nem tudnám hogyan kell bánni.


Más is volt úgy hogy vágyott kislányra/kisfiúra és egy picikét csalódott volt mikor megtudta nem az?


de persze azért nem fogom "becserélni" a babucit ha fiúcska lesz :-)


13 hkm


2010. márc. 19. 14:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Én novemberben szültem első babámat, kislány lett. Nem tudom mi miatt, de én kislányra vágytam. Mikor 18hetes uh-n megmondták, hogy kislány, én ott azonnal elsírtam magam, annyira boldog voltam!!!
2010. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanígy voltam az első babánkkal.A férjem,persze,mint minden férfi 100%-ig biztos volt,hogy az első fiú lesz,de én reménykedtem a csajsziban.Aztán amikor az uh-n a doki megnézte és azt mondta,hogy már 2cm-s kukija van én voltam a legbüszkébb:))Azt is mondta,hogy húú,ez a kis srác a csajok kedvence lesz:))Most várjuk a második babót,aki nunis:))Alig várom már a habos-babos lányrucivásárt,a frizurákat,stb:))
2010. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van már egy 22 hós kislányom és most ismét babát várok. Titkon bizony abban reménykedtem, hogy most kisfiút hoz a gólya nekünk. Erre több jel is mutatott (teljesen más a terhesség lefolyása: kislányomnál minden reggel rosszul voltam, most egyáltalán nem voltam rosszul...stb.). Szóval jól beleéltem magam, hogy tuti kukaca van a pocaklakónak. Múlt héten a 18. heti UH-on viszont a kis kópé úgy szétrakta a lábát, hogy egyértelműen látszott ott bizony nincs kukac és kislányom lesz újra. Furi érzés volt. Talán 1-2 napig nem is voltam olyan felhőtlenül boldog emiatt (persze amiatt igen, hogy EGÉSZSÉGES!), de aztán 2 nap után már úgy éreztem, hogy én igenis kislányt szeretnék 2. babának is és most már nagyon boldog vagyok, hogy augusztusban már 2 KISLÁNY anyukája leszek. :-)))


Úgyhogy ez az érzés szerintem teljesen normális, baráti körben is több hasonló történt. Szóval ne aggódj, ha akkor picit csalódott is leszel 2 nap múlva már el se tudod képzelni, hogy nem örültél a babád nemének!!!! :-)


22 hós kislány anyukája + 19 hetes kismami

2010. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
szia.volt már egy kislányunk amikor nagyon szertűnk volna egy kisfiút nagyon biztos voltam benne ,hogy kisfiú lesz de nagyon féltem mit kezdek vele.aztán kiderült kislány lesz.egy picit meglepődtem de nagyon örültem neki.most nemsokára lesz még egy hátha az már pici fiú lesz.de hát ha nem az sem baj csak egészséges legyen.
2010. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
detto, kislány mániám volt, fodros ruhák, barbie babák....mikor mondták h fiú....100%-ra először pityeregtem, aztán tagadtam....rosszul látja az orvos......de amig meg nem született nem gondolkodtam a kérdésen sokat, szerettem a kis lényt....angyalkát a pocakban....mikor megszületett és a mellemre tették....már nem volt kérdés, h imádjuk e egymást....ő egy nagy szerelem!!!....a kisfiam
2010. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Mindketten kislányt akartunk,szugeráltuk is eleget érte,de meg lett az eredménye ^^
2010. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

jaj, köszönöm a válaszokat!


a férjemnek mindegy mi lesz, azt mondta ő kibírja szülésig is hogy nem tudja milyen nemü. :-) ő csak megnyugtatásul szokta mondani nekem hogy biztosan lány :-D

tegnap az UH képet nézve az volt az érzésem hogy olyan kis lányos! de szerintem 13 hetesen inkább a fiút tudják biztosra mondani!


s jól írta valaki. amikor ott lebegett hogy lehet hogy fiú, először egy kis félelem volt bennem, aztán meg hatalmas szeretet. :-)


most várunk 4 hetet a válaszig!

2010. márc. 19. 14:45
 8/24 A kérdező kommentje:

most megyek haza a munkából, de várom a történeteket, érzéseket.


köszönöm hogy megértitek lelkemet :-) szép napot

2010. márc. 19. 14:47
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Mindketten fiút akartunk a férjemmel. UH-n nem derült ki sosem, mindig csak tippelgettek. Nekem mégis olyan érzésem volt, hogy lány lesz. Először picit csalódottak voltunk, de aztán már nagyon vártuk. Kislány lett :)

Most megint babát várok, most még egy lányt szeretnénk, kíváncsi vagyok mi lesz :) Persze nem dugom vissza, ha fiú lesz :)

2010. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fiút akart, én meg lányt.

A legjobb barátnőmmel voltam uh-on. A barátnőm is kislányért szurkolt. Mikor megtudtam 18 hetesen, hogy lány leírhatatlan boldogságot éreztem. Megfogadtam, hogy húzni fogom a barátnőmet meg mindenkit és nem mondom el rögtön, de mikor kiértem a váróba elkiabáltam magam, hogy kislány!!!!

Rögtön körbetelefonáltam mindenkit, hogy kislányom lesz.

Utána azon izgultam, hogy nem nézték e el meg stb.

Már 1 éves a kislányom, azóta a barátnőm is szült egy kislányt Úgyhogy :D


Szeretnék még gyereket, de valahogy nem bírom elképzelni, hogy fiam legyen. Biztos imádnám, de elképzelni nem tudom.

2010. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!