Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az h ha a kislányom...

Mitől van az h ha a kislányom mozog a pocakban egyre kellemetlenebb? Méretei a korához képest megfelelnek.30 hkm

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Attól hogy egyre nagyobb. Ehhez nem kell agytrösztnek lenni.

Vagy valaki bemesélte neked hogy az egész terhesség alatt lepkeszárnymozgásnak érzed, és sose lesz kellemetlen, sőt brutál fájdalmas?

2015. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kellemetlennek ugyan nem érzem a mozgását, de már van, hogy úgy érzem, hogy valami kemény részével nyomja a gyomromat, meg itt-ott. Aztán arrébb megy szépen.


29+4 hkm

2015. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom duracellnyuszi volt már a hasamba is. Annyit mocorgott, sokszor kellemetlen, néha fájdalmas is volt. Edzett a külvilágra, idekint folytatta :)

Lehet, hogy a te lányod is egy kis örökmozgó lesz :)

2015. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.. Én néha már nagyon szenvedek miatta.

36hkm

2015. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, és bár nem mozog sokat a fiam, néha nagyon kellemetlen tud lenni. Sőt van, hogy fájdalmas. A lányom ennyi idősen sokkal többet mozgott (azóta is örökmozgó :) ) viszont nem éreztem kellemetlennek, csak a terhesség végén, amikor már alig volt helye.
2015. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!