Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki, akinek nincs az irreális hízást magyarázó betegsége, EGÉSZSÉGESEN táplálkozik várandósság alatt és mégis 10-20 kilókat hízik? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS:

nincs: fehér liszt, fehér cukor, finomított élelmiszerek stb..

van: teljes kiőrlésű pékárú, rengeteg gyümölcs, zöldség, minőségi tejtermékek,vegyszermentes kaják ( amennyire lehet ) + reális kalóriabevitel


2015. nov. 11. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségesen táplálkoztam, első terhességnél mégis 20 kg-t híztam. Mondjuk nagyon vékony voltam előtte: 170/50.

A másodiknál is egészségesen táplálkoztam, akkor csak 10 kg-t híztam.

És nem volt semmi betegségem!

2015. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 43 kg-val estem teherbe, 70 kg voltam szüléskor. Egészségesen táplálkoztam, mozogtam is rengeteget mégis. Mondjuk az orvosom örült neki, mert úgy néztem ki első terhesgondozason mint egy éhező nigériai elmondása szerint. De pl a gyógytornászom is 20 kg-t hízott mindkét terhességénél, de pikk-pakk le is adta és ember meg nem mondaná, hogy szült. Van ilyen, genetika. Van, akinek ilyenkor jobban raktároz a szervezete, jobban vizesedik,van aki kevésbé.
2015. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Kolléganőm mindkét terhessége alatt 25-30 kilót hízott, pedig egészségesen evett és mozgott. Viszont hamar le is adta utána, most is vékony. Én viszont akármit ettem mindkettő terhességem alatt 9-10 kiló jött fel, és a szülések után úgy jöttem ki a kórházból, hogy senki nem hitte el, hogy pár napja még nagy hasam volt.
2015. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

25 kilót híztam most,előzőleg 20t.

nincs semmi betegségem,a szervezetem nagyon visszatartja a vizet,ezzel nem tudok mit kezdeni sajnos.

2015. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!