Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki várandósság alatt nem...

Aki várandósság alatt nem tudott megenni egy bizonyos ételt amit addig megevett, vagy ételcsoportot változott vagy úgymaradt aztán?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem a húst, nem is értem magam de már 1 hónapja nem tudom megenni, már a gondolatától hányingerem lesz, próbálkoztam is vele, például kedvencem a kacsahús de hiába kóstoltam most egyszerűen megérzem a hús tipikus ízét nem bírom megenni.

Ez kezdődött azzal hogy hűtőbe lehetett kapni illatosítót és képzeljétek, minden hűtőben lévő termék bevette azt az undorító citromos tisztítószer ízt. Nem is gondoljátok milyen undorító volt a citromos sonka íz..

Na ott kezdődött hogy én szendvicset soha a büdös életbe nem eszek, de aztán rá 1-2 hétre folytatódott hogy már a húst sem..

Nem tudom a hűtős incidens és a húsevés között van -e összefüggés , nem is hiányzik a hús egyáltalán, csak kíváncsi lennék hasonló valakivel volt -e terhesség alatt és hogy vissza "változott" -e aztán ?

Nem feltétlen hússal bármivel :)

Most leszek 11 hetes.


2015. okt. 2. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! :)

nálam ugyanez történik.. imádtam a húsokat..kb két hónapja rá sem tudok nézni az illatátol is felfordul a gyomrom.. én 14 hetes vagyok.. én hgy gondolom hogy ez elfog múlni de, hogy mikor .. erre én is kiváncsi vagyok.. kitartást és kellemes babavárást

2015. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnál fordítva volt: ő a pizzára és a dödöllére volt rákattanva, iszonyú mennyiségeket tolt be belőle.

Aztán szülés után megundorodott tőlük és egyiket se eszi meg azóta sem (bő 30 éve...)

2015. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy húsevő voltam, aztán a terhesség alatt ugyanaz volt mint nálatok. Ráadásul 3. baba, nem mondhatnám, hogy ilyesmi előfordult. Darált hús jöhet, meg kolbász és szalonnafélék is, de raguk, pörköltek, nem szívesen :(


2 hónapos a kisfiam, így maradtam egyelőre :(

2015. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azta, nem hittem hogy pont a hús ilyen gyakori, környezetembe ufónak néznek meg lehurrognak ezért :D

Érdekes hamburger húst tudom egyedül megenni de csak a gyorséttermit abból is, azon nem érzem a hús ízt.

Virsli is lecsúszott múltkor de csak hotdogba.

Főzni marha nehéz így, igaz nem undorodok hozzáérni a húshoz, de nehéz úgy főzni hogy férjem azért egyen húst én meg ne.. de próbálok kreatív lenni, ő meg megértő hogy mostanában sok a hal meg a tészta :D

Tök érdekes, még várok válaszokat, megy a zöld!

2015. okt. 2. 13:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a cukkinitől meg a fahéjtól meg a narancstól volt hányingerem, de mindhárom visszatért az étrendembe...egy ideig a hústól is ki voltam, de ma már újra húsevő vagyok :)
2015. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na igen a narancs.. 3 napig meg voltam veszve érte esténként, aztán mikor végre eszembe jutott venni és megkóstoltam itthon..borzasztó, azóta ránézni se bírok :D

Ez jó hír azért hogy neked visszatért a húsevés :)

2015. okt. 2. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem a csoki volt és az alma. Azóta már 18ev eltelt, csokit azóta nem eszek viszont almát igen:)

48/N

2015. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csirkét nem birtam megenni,ha megéreztem h csirkéből van az adott étel,rohantam hányni,de szülés után szép lassan ujra ettem:)
2015. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hús: nálam is így volt, kb. a 7-8 héttől a 20 hétig nem nagyon ment. Érdekes, a húsos szalonna, szalámi viszont lecsúszott. A hal úgyszintén. Jelenleg eszek húst, de nem kívánom, s a marha hústól továbbra is undorodom.

A tejet és tejtermékeket - mint protein forrást - viszont majdnem mindig meg tudtam enni.

A gyümölcsöt és nyers zöldséget végig kívántam (akármilyen hányigerem volt), viszont csak legújabban nem hányom ki.

23 hkm

2015. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztos hülyeség de csak felmérési alapon,húsundornál milyen nemű babó született vagy fog születni ?:)
2015. okt. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!