Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ valaki TAKO babakocsit...

Használ valaki TAKO babakocsit, mik a vélemények? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tako Drifter, Tako Fast Rider, Tako Rapid és Tako Shaft ki melyiket használja vagy vette és a kerekén a küllő fém-e?? Láttam őket a pelika babaáruház oldalán és tetszettek nagyon.

27h kismami


2010. márc. 19. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!Mi Tako Driftert vettünk a legújabb tipusút,nekünk nagyon tetszik,van hozzá sok tartozék,felfújhatós kerekü.

A küllö azt mondja a férjem hogy erős erős müanyag,de szerinte nincs is szükség a fém küllőkre.Használni még nem használtuk,mert májusra várjuk a kislányunkat,de már alig várom hogy sétálgassunk vele!31hetes kismami

2010. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál. Gratulálok a kislányotokhoz sok egészséget nektek. :)
2010. márc. 19. 19:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsika, csak még azt szeretném kérdezni, hogy hol vettétek? mert én Szolnokon lakom és itt még nem találtam olyan üzletet ahol lehetne kapni. :(
2010. márc. 19. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen (még) véleményem a babakocsiról, viszont Szolnokon is van Brendon bababolt (azt nem tudom, hogy hol), nézz szét ott, állítólag szép és jó babakocsik vannak! Sok sikert, boldog babavárást! :)
2010. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Brendonban szerintem nem forgalmaznak Tako-t.

Egyébként nagyon jó minőségű kocsi, mi 2003-ban vettünk Tako Natalia-t, annak fémküllős pumpás kerekei vannak. És azóta sem adtam el, mert a huzata is jól bírta a 2 éves használatot, nem szívta ki a nap, pedig nagyon sokat sétáltunk (napi 10 km min.). Épp a napokban kerültek kezembe a padláson az alkatrészei, még mindig olyan, mint új korában.

Én imádtam. Szerintem Te sem fogsz csalódni benne.

2010. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is Tako Driftert vettünk, de még nem próbáltuk, április végére vagyunk kiírva. Mi Miskolcon vettük, előtte nézegettem másfajtákat is, de amikor elmentünk, hogy bevásároljunk babucinak, a férjem első látásra beleszeretett ebbe. Rá se nézett a többire, úgyhogy ezt vettük. Jónak tünik, erős, stabil, nagy fekvőfelülettel, fújható kerekekkel, és a férjem szerint nagyon vagyány a felnije.

2010. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. :)

A Brendonba nem lehet kapni már ott is voltam.

2010. márc. 19. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babakocsink Tako volt. A márkáját nem tudom. Én nagyon szerettem. Az leszámítva, hogy egy batár nagy kocsi.

Mi több mint 2 éve vettük a Kenguru Goldban.

2010. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia! nekünk is TAKO kocsink van,sötét-világoskék huzatú és egy álom.kb 5éves lehet,pontosan nem tudom,mert ajándékba kaptuk használtan.Kisfiam 15hós,82 cm,11kg és kényelmes neki még mindig.de mostmár,hogy jön a jó idő,átalakítom sportkocsivá,így a lába lelóghat a lábtartóra,már próbálta,tetszett neki.Szeretem,hogy felfújható,nagy kerekei vannak.könnyű irányítani a rossz utakon is.a bevásárló kosarába sok minden belefér.hosszú sétákhoz is jó,kényelmes mamának-babának.még annyit,hogy a huzata nagyon masszív és jó anyagú,nem susogós,mint mondjuk a Graconak.Mi minden nap használjuk legalább 1 órát,és meg se kottyan neki.a huzatot nem szívja meg a nap,olyan erős,masszív anyag.nem látszik rajta a használat és könnyű kimosni,tisztán tartani is,ami szintén egy szempont a kocsiknál.van esernyő kocsink is,de az 1ftot nem ér.sajnos abból nem sikerült még jót találnom.De a TAKO nagyon jó választás.

jó egészséget Nektek

2010. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.azt elfelejtettem írni,hogy nagyon jó a rugózása,a gödröket nem érzékeli benne a baba.
2010. márc. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!