Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, ma...

10 hetes terhes vagyok, ma megettem egy camambert sajtot rántva, most olvastam hogy ezt nem szabad, liszterózis miatt, baj ez az egy is?

Figyelt kérdés
tőbbet nem eszem, remélem nem lesz baja a kicsinek.
2008. szept. 12. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja!

A múltkor megkérdeztem a védőnőt a szülésfelkészítőn pont erről, erre azt mondta,akkor jobb, ha nem eszünksemmit,mert minden okohat ilyen gondokat..stb.

Egyesegyedül a kék-penészes sajt nem ajánlott, mert abban van penicilin és az okozhat allergiát is.

2008. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Miért is lehetne egy kis sajttól baja a picinek!!??Én azt eszem amit megkívánok.24 hetes vagok.Szoptatásnál kell inkább jobban odafigyelni!!Egyél csak:-)))
2008. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lesz baja, nyugodj meg!
2008. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rántva etted ne aggódj ugyanis a penész a forró olajat nem "élte" túl!
2008. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!