Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a fáradtság normális még?

Ez a fáradtság normális még?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok.

A 8. Héttől a 12. Hétig rengeteget hánytam, 16 kg-t fogytam eddig összesen.

Már jobban vagyok , nem hányok csak néha van hányingerem, viszont néha egyszer csak elkezd melegem lenni, remeg a lábam, zsibbad a fejem és elsötétül elöttem minden.

Ilyenkor le kell ülnöm különben összeesek és emellett még ilyenkor rettenetesen fáradtnak is érzem magam.

Most épp meg vagyok fázva... Ez is jobban leterített, mint szokott.


Ez normális vagy velem van gond?



2015. nov. 16. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hét alatt 16 kg fogyás még jó, hogy legyengíti a szervezetedet. Miért nem utalt be az orvosod vészes hányás miatt a kórházba?


Most pihenj amennyit csak tudsz, remélem táppénzen vagy. Enni pedig kímélő ételeket fogyassz. Jó ötlet volna egy általános vérkép készítése.

2015. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az orvos és a védőnő szerint nem volt olyan "vészes a hányás" és szerintük az is normális, hogy ennyit fogytam.

Próbálok olyat enni ami jól esik, de őszintén semmi sem esik jól.

2015. nov. 16. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 4 kg fogyás 4 héten át NEM normális, akkor sem, ha mondjuk 150 kilóról indultál (remélem, nem 70 kg-ból vesztettél 16-ot...). Gondolj csak bele, ha valaki szánt szándékkal fogyózik, akkor is maximum, amit ajánlani szoktak, heti egy-másfél kiló.


Ha zsibbad a fejed, elsötétül minden és le kell ülni, akkor alacsony a vérnyomásod, amit tökéletesen magyarázhat ez a rengeteg és hirtelen fogyás.


Ásványianyag utánpótlás volt? Értem itt a speciális összetételű hidratáló italokat (patikában lehet ilyet venni, valamint a sportitalok is ilyenek - ez utóbbiban azonban lehet olyan, ami neked és a babának most nem tesz jót).


Háziorvosod normális? Ha igen, menj el hozzá, mond el a tüneteket, azt, hogy ájulás közeli állapotban vagy sokszor és annyira legyengültél, hogy egy náthával sem birkózik meg a szervezeted.


Egyáltalán nem normális ez az állapot, nekem három gyerekem van, idáig nem szabad eljutni (és ez az orvosod felelőssége, érdemes elgondolkodni rajta, hogy váltasz).

2015. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kikicsajxi ***** válasza:
Terhesen én is így voltam. Sokat fogytam es eggesz nap rosszul voltam. Aztán elkeztem odafigyelni a vitamin dús étkezésre és terhes vitamint is szedtem. Nekem bevalt.
2015. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!