Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen megrövidült méhnyak...

32 hetesen megrövidült méhnyak, zárt méhszáj. Meddig lehet húzni? Második terhességem, nem keményedek, görcsölök. Magnézium citricit szedek.

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőgyógyászod sem tudja megjósolni, hogy mikor fogsz szülni. Nem hogy a gyakorin bárki is.

Lehet, hogy ma este megindul a dolog, de lehet, hogy még van 7-9 heted.


Nyugi! Ne izgulj, nem fog előbb jönni mint ahogyan kell.

2015. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg zárt a méhszáj, addig én úgy tudom nincs gond. Főleg ha nem keményedsz.


Az orvos nem mondott semmit?

2015. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hetek óta 2000 a méhszájam, most 39+3, esze ágában sincs kibújni... 2. babánál még az se jelent semmit ha a belső méhszáj kinyílik.
2015. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott. Ez a fura. Pihenek amennyit csak tudok de egy 3 éves mellett nem olyan egyszerű. Amúgy semmi extrát nem érzek, baba aktív, keményedés nincs, talán egyszer ha volt még a 20.hét környékén, azóta se.
2015. nov. 16. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mult heten nezte a dokim a mehszajat. 35 heten, megrovidult mehnyak es nyitott kulso mehszajam volt. (2. Gyerkoc) 2100

Semmit nem mondott, csak azt h ez tipikus a mar szult noknel es oruljek mert valoszinuleg konnyebb lesz a szules.

2015. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló :) gondolom ha akkora baj lenne, csak mondott volna valamit. A lányommal 12 órát vajúdtam, jó lenne most kicsit rövidebb időt szenvedni. Nála pl még a 39.héten is zárt volt a méhszáj.
2015. nov. 17. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

En is 12 orat vajudtam a fiammal. Nekem meg az elso fajas elott par oraval is teljesen zart volt mindenem, igaz, a mehnyakam mar meg volt rovidulve akkor.

Szoval remenykedem, es egyaltalan nem idegeskedem ezen. Te se tedd, nem lesz semmi gond! :-)

Konnyu szulest Neked (is)! :-)

2015. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!