Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e tőle valami baja a...

MKs kérdése:

Lehet e tőle valami baja a magzatnak?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és valamilyen bactériumot találtak a kenetemben azt hogy pontosan milyet az orvos nem mondta csak azt h a 12 het utan kezelheti csak.Nagyon féltem a babát..
2015. nov. 16. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de így látatlanban elég nehéz bármit is mondani. Az orvost kellett volna kikérdezned a kockázatokról.
2015. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az orvos magasrol szarik rá...

A legfontosabb az volt neki h mikor hozzak az ebedjet.

Azt mondta most meg ugyse tudjuk kezelni

2015. nov. 16. 21:30
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát én addig nem mozdultam volna, míg el nem magyarázza, hogy miről van szó.
2015. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt kellett volna csak már a másik beteg szinte a sarkanban állt már hívta is be.
2015. nov. 16. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz
2015. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz, és beszélj vele. Az elsőt meg felejtsd el, mert tönkreteszi a terhességed, vagyis egy pokol lesz hozzá járni.
2015. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Jobb lesz, ha megtanulod kezelni ezeket a szituációkat és elkezdesz kiállni magadért.

Ha annyira aggódsz, akkor miért nem keresel fel egy másik orvost? Szerinted ki fog diagnosztizálni annyi info alapján, hogy baktérium van a kenetedben???

2015. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mandiga ***** válasza:
Menj másik orvoshoz. Fontos, hogy milyen baktérium, mert ha nincs időben kezelve, az igen, felmehet a méhbe és akkor lehet baja a babának is. Nemrég az oldalon olvastam hasonló kérdést, ott azt mondták, csak 12 hetesen adhatnak gyógyszert, elötte nem mert gond lehet belőle.
2015. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj,12.hétig nem kezelik,és azért nem olyan könnyen száll fel az a gyulladás,ha esetlegesen az van,a baba pedig jól el van védve a méhedben,burokban :)

Elég érdekesen fogalmaztam,de annó nekem is hasonló képpen magyarázta az orvosom.

2015. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy itt nem diagnózist fognak az emberek felállítani mert nem hiszem hogy itt mindenki doktorátussal lenne ellátva...

Utolsó válaszoló válasza egyenlőre kielégítő számomra hasonló helyzetet áttélők válaszát vártam

Igen orvost is váltok

Az érdemleges válaszokat köszönöm!

2015. nov. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!