Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett két szép erős pozitív...

Lett két szép erős pozitív tesztem, de csak két hét múlva tudok menni dokihoz mert addigra kaptam időpontot mind magán mind sztkás. Miket szedjek addig is?

Figyelt kérdés
Szedek elevitet, magne b6-ot, gondolkodtam a muptivitamin tablettán de nem merem beszélni.miket ajánlatos ilyenkor még szedni?első baba

2015. nov. 18. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:

a multivitamin felesleges mert van az elevitben :)

a magnézium is jó :)

ha esetleg tudod hogy vérszegény vagy akkor vasat, mást szerintem felesleges :)

Jó babavárást :)

2015. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenképp :)
2015. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kismamavitamin untig elég.
2015. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. nov. 18. 09:17
 5/5 nünü87 ***** válasza:

Magnéziumot azt nyugodtan szedhetsz. Terhesvitamint szerintem majd olyat szedj amilyet az orvosod mond. Nekem is első baba, a Femibiont kell szednem, plusz írt mellé még vérképzőt is a vas miatt. Ezek mellett és Calcium Sandoz + 1000 mg C-vitamin pezsgőtablettát iszok.

A terhesvitaminról még annyit, hogy nekem sok kismama ismerősöm van és a legtöbben Femibiont, vagy Gravidát szednek, de mindegyiknek az orvos mondta. Ismerek olyat aki elkezdte az Elevitet még mielőtt ment volna orvoshoz, és utána kezdte a Femibiont mert azt írták neki, és mert az Elevittől székrekedés volt. De biztos, hogy ez is szervezet függő. Kinek mi jön be.


21 hetes kismama

2015. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!