Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen a köldököm felett...

33 hetesen a köldököm felett kb 5 cm-vel egy gombócot érzek, ami nem fáj, nem mozog. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a baba van ott sokáig ugyanabban a pózban, várjál vele. Nekem is voltak gombócok a köldököm környékén, de nyomásra fájt, azt hittem a baba lába, vagy ilyesmi. Szüléskor mondta doki, hogy mióma, méhen kívüli, nem kellett vele foglalkozni. Izgultam, de a nőgyógyász is azt mondta, hogy a terhességi hormonok miatt alakultak ki és el fog múlni. Egy év múlva, a rákszűrésen már nem voltak ott.
2015. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen gombócra gondolsz, nekem is van, nekem egyből a köldök fölött, egy dudor inkább. Ez köldöksérv. Nem fáj amúgy nekem sem, terhesség alatt jött ki. Azért írom, hogy jött ki mert a köldöksérv a hirtelen hízástól alakulhat ki (hasfal szakadás), de nálam ez nem volt, szóval lehet hogy már régebbtől meg van csak most jött elő. Amúgy nem akadályoz semmiben. Szülés után műtendő max.
2015. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 20. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!