Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec.6. -án volt az aktus,...

Dec.6. -án volt az aktus, felcsúszott az óvszer kb.2 cm-re, AllaOne-val bebiztosítottam magam. Kb.5 negatív teszt, vérvétel a 16. napon, negatív. Köldököm körül érzékeny a hasam és feszül. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.


De tkp csak a lényeg maradt ki, hogy megjött-e. A köldök érzékenysége nem sorolható a biztos jelek közé.

2015. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ra par napra igen, de sokkal gyengebb volt, keves, eloszor s.barnazas majd vmennyi ver. Akkorra is vartam volna kb. De miota nem szedem a fog.gatlot sokkal kevesebb amugy is, es kb 1 v 2 nap. Hatam is faj, de sajnos hajlamos vok bekepzelni a dolgokat... Most 2 napja is csinaltam tesztet, az is negativ.
2015. jan. 6. 07:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom. Akkor csak bekepzelnem ezeket? :-)
2015. jan. 7. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jött meg?
2015. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam is, esemeny utani tabi utan megjott, csak keves. Most lenne itt a ideje a menstruacionak, mellfeszules van, mas tunet nincs, neha szurkal a hasam. Penteken is csinaltam tesztet, az is negativ.
2015. jan. 12. 06:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem vagy terhes. Ez nem atomfizika.
2015. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ertem en, csak tabi utan nagyon keves volt. Most jott meg azota masodszor, most viszont joval tobb. Es eleg jol gorcsolok tole, mondjuk ez normalis esetben is igy van. Van olyan ismerosom akinek megjott, megis terhes volt. Bar en mar kb 10 teszten vok tul, mind negativ....
2015. jan. 15. 04:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Az esemény utániban akkora hormonadag van, hogy jócskán összezavarja a szervezeted, ezért lehetett kevés. Amikor először és utoljára használtam, két héttel később lett volna esedékes, hogy megjöjjön, és kb egy héttel korábban jött. Az esemény utáninál minden lehet kb.
2015. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor 100% h nem vagyok terhes? Mar lassan tenyleg bekepzelem es belehulyulok az egeszbe :( mar mellfeszules is megszunt.... Kellene h legyen vmilyen esetleges tunet, ha igen?! Gyakran puffad a hasam...
2015. jan. 16. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!