Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután halvány rózsasz...

Tegnap délután halvány rózsaszín lett vagyis pozitív a facelle rá pisilős tesztem de ma alig látható halvány a Gabriel. Miért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a facelle korábban mutat pozit. Azzal tesztelj két nap mùlva. Gratula :)
2015. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most kicsit meg nyugodtam! Nagyon szépen köszönöm a válaszod.


Meg néztem a tájékoztatás a tesztekhez és mindkettő 25 érzékenység. :-/

2015. nov. 8. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet kulonbseg 2 ugyanolyan teszt kozott is, plusz a vizelet koncentraltsaga sem egyforma, ne aggódj! :)

Mellesleg nekem mindig is halvany tesztjeim voltak, soha nem lett huuu de eros, 18 hetes vagyok :)

2015. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A vizelet koncentráltságától is függ.

Én két Gabriel tesztet csináltam anno, mikor terhes voltam a kisfiammal. Az elsőt délután csináltam, viszont előtte hosszú órákkal nem voltam pisilni, mert nem voltam otthon és nem volt módon pisilni, egyértelmű erős pozitív volt a teszt, aztán másnap reggel a biztonság kedvéért megismételtem, viszont akkor voltam hajnal felé pisilni és nem abból a pisiből, hanem a reggeliből csináltam és az a tesztem halványabb volt, mint az előző napi. És mindez azért, mert az előző napi délutáni pisi sokkal koncentráltabb volt.

Szóval ne aggódj, nálad is valószínűleg ez volt, vagy mert hiába ugyanolyan érzékenységű a két teszt, az egyik mégis másabb, mint a másik.

2015. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. En a menstruacio idopontja elott teszteltem 3 nappal. A dm ben vettem clearbluet. Az is 25-os szerintem. Kb 2 mp alatt eros pozitiv lett. Megfizetheto es tenyleg megbizhato teszt. Hozzateszem szinte orara pontos a peteeresem is. Gondolom akkor mutathato ki kesobb ha egy kicsit kesobbi a megtermekenyules.
2015. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ismétlés lesz, ha holnap csinálnék egy digitális clearblue tesztet az ki irnà már a heteket? Mit gondoltok?
2015. nov. 8. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Mar egyszer pozitiv lett. Abbol nem lesz negativ. Ha netan nagy baj lenne akkor is meg jo sok ido mig lecsokken a hcg. Tehat erdemi infoval nem szolgal. Varj meg par napot, csinalj akkor egy tesztet. Majd ha orvoshoz mesz akkor megtudod pontosan mennyi idos vagy. Szerintem ne aggodj, mar pozitiv teszted volt, biztosan ott a baba :-)
2015. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a digitális hétkijelzős kiírja. A fogantatástól számolja, tehát ahhoz hozzá kell tenni két hetet. Vagy azt írja, hogy 1-2 hét, vagy azt, hogy 2-3 vagy azt, hogy 3+
2015. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálok holnap tesztelni remélem pozitív lesz.
2015. nov. 8. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Erdekesek ezek a tesztek, az egyik nekem elhalvanyodott a napok orak soran, a masik teszt meg erosodott, sztem nem jelent semmit, az utmutaton szerepel, hogy hany perc utan lehet/kell megnezni... Es tenyleg, ha nem elso vizeletbol keszul, hanem delutan ivas utan, kisebb lesz a koncentracio...
2015. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!