Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+2 hetes terhes vagyok....

4+2 hetes terhes vagyok. Elmult a vizelesi ingerem 2-4 napja semmi. A melleim kezdenek peggyhudtek lenni, nincs ehsegerzetem ami volt. Ma megyek dokihoz. Es ket napja szurkalodast erzek a jobb oldalon a hasamban. Volt Mar valaki igy?

Figyelt kérdés

#baba #terhesség #mama #Vetelest #vizelesi ingerem
2015. nov. 20. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
4+2 hetes? Akkor épphgy elmaradt a mensesed nem? Az orvos semmit se fog látni. A tünetek meg ilyenkor semmit se jelentenek. Ugyanazok a tünetei lehetnek egy terhességnek mint annak hogy készül megjönni. Alig van még hcg a szervezetedben, nncs is mi tünetet okozzon.
2015. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mit vársz, két napja maradhatott ki kb. a vérzésed.... Nyugi, tünetei nem mindenkinek vannak, de ha vannak is, sokszor csak a 6. hét után kezdődnek.
2015. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat talan nem irtam.jol 6 hetes terhes vagyok
2015. nov. 20. 10:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Ed igy meg is kerdeznem, mivel en kulfoldon elek es itt a DOki csak 12 hetes kortol vizsgal meg igy nem tudom ezeket a jelzeseket. Azert irtam 4+2 hetet mert tudom pontosan mikor lettem terhes hiszen tervezett baba. Igy 4 hetes, de az orvosok az utolso menstruacio elso napjatol szamitjak az pedig +2 het. Szoval igy jeleztem de gondolom ez akkor mast jelent. Ilyenkor Mar a DOki is latja es vannak tunetek is szoval ezek utan lennek kivancsi arra hogy ezzel kapcsolatban tapasztalat van e. Es mivel itt ugymond 6 honapos korig szinte letojnak es infot sem nagyon kapsz ugy gondoltam kerdezek itt... Koszonom
2015. nov. 20. 11:08
 5/10 anonim ***** válasza:
petyhüdtek
2015. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így már értem, de ne aggódj:) Nekem az első babámnál semmilyen tünetem nem volt a magzatmozgásokig a vérzés elmaradásán kívül, a másodiknál enyhe émelygés és mellérzékenység, ami hol volt, hol elmúlt napokra, majd visszatért kicsit másképp, majd megint elmúlt, és ez így ment pont a 12. hétig, azóta megint smemi tünetem nincs. Az igaz, hogy amikor épp nem éreztem semmit, én is nagyon aggódtam, de minden a legnagyobb rendben volt. Valóban van olyan is sajnos, hogy a tünetek hirtelen megszűnése bajt jelez, de nagyon gyakran meg semmit, ezért önmagában erre ne alapozz és ne aggódj. Ha viszont megnyugtatna, akkor magánban menj el UH-ra, ha ez lehetséges.
2015. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elotti kommentelo... Erre mi szukseges volt? Bar Segitettel vele leirni vegre egy szot helyesen (biztosan te tokeletes vagy) de a temahoz semmi koze...
2015. nov. 20. 20:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti kommentelo. Koszonom a biztato szavakat. Minden jol halad. Orvos megvizsgalt, Hetfon uh. Ha ott Minden rendben akkor lesz teljes a nyugalom. Orvos szerint 5hetes 2naposak vagyunk.

Koszonom a kedves szavakat es kivanok kellemes babavarast neked.

2015. nov. 20. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tökéletes, de ezt véletlenül tudtam. Örülök, hogy segítettem. 5-ös
2015. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen!!! Akkor mit fogsz érezni (vagy miket fogsz bemesélni magadnak) majd 30-35 hetesen.... Petyhüdtek a melleid? Mitől? XD Am én is mensi kimaradása után kb 3 nappal voltam dokinál,egy nagyon halvány pozi tesztem volt... Te csináltál? Nekem akkor egy apró pötty látszott... azt mondta a doki,hogy a terhesség nem biztos,kb 3-4 hetes lehetek... Most vagyok 35 hetes terhes. Gondolom azóta tudod,hogy babás vagy e.. Remélem igen,és boldog babavárást!!
2015. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!