Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hétig 4 kg hízás sok?

25. hétig 4 kg hízás sok?

Figyelt kérdés

Védőnő szerint nem, szerintem igen...

Az első 4-5 hónapban 1 kg jött fel csak, most a z utolsó másfél hónapban jött 3 kg.

Nem vizesedek. a magzatvizem több, de az nem lehet mérvadó...


2015. nov. 20. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt a súly a vélemény meg fordítva. 23 hetesen voltam 63 (ez már +2 volt) és 27 hetesen 67 kg. 25 gondolom 65 azaz +4. Én meglepődtem 27 hetesen mikor megláttam a mérleget a védőnő meg paráztatott.. azt mondja egy hónap alatt sok és toxémiás leszek. Mondjuk már az eleje óta nem foglalkozom a hülyeségével szóval mindegy is volt mit mond. Én jól éreztem magam a bőrömben és +11-el mentem amúgy szülni toxémia nélkül.
2015. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem el hízni, 22 hetesen tartok plusz 4-nél, még így is soványka vagyok, kicsit parázok, mert nekem is mondogatja a doki, hogy max 10 kiló plusz legyen a vége, de ne éhezzek már pont terhesen :-)

Ezzel mindig meg tudom nyugtatni magam: [link]

Még mindig a görbe alatt vagyok.

2015. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány centivel és hány kilóval kezdted?
2015. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 49 kg és 165 cm voltam teherbeeséskor (tudom, gebe liba) :) ). 25 hetes vagyok, pont ma reggel álltam mérlegre, mert igencsak szűkös lett az egyik nacim, 56 kg-nál tartok. :)

A lányommal 47 kg-val kezdtem a terhességet, és 59 kg-val fejeztem be. De ő pici is volt nagyon.

2015. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!