Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lévő...

Első trimeszterben lévő kismamák! Mennyire aggódtok a mindennapokban, hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés
Csak én félek a magzatelhalástól? Tudom,nem szabad rá gondolni... :(
2015. nov. 21. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sosem féltem,csak ha reális okom volt rá.

Ha minden tünet rendben van, akkor nincs mitől félni, a természet tudja a dolgát.

Bízz a testedben, bízz a babában.

2015. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem féltem.
2015. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én iszonyatosan féltem nap mint nap. Sajnos ma is félek. Lehet, hogy a koromból adódik, és az is közre játszik, hogy évekig próbálkoztunk a babával és most végre terhes vagyok. Kaális baba, iszonyú régóta vártuk. Én megértelek, sajnos én is papamami vagyok. És tudod mindig találok valami indokot, hogy féljek. Jaj csak érjük meg a 12. hetet, jaj csak minden oké legyen a 18 hetes uh-n, és így tovább. Még 8 hetem van.... kitartás, tényleg ne gondolj rá. Nekem is egyre jobban megy a pozitív gondolkodás. Minden rendben lesz. Jó egészséget Nektek!
2015. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is írtam ki emiatt kérdést az előbb. 13 hetes vagyok, pont megnyugodtam erre bementem a munkahelyemre és kiderült h aa másik kismama kb a 16. héten elvesztette a babát, uh- n nem volt szívhang. Na azóta újra agyalok...
2015. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is izgulok nagyon. 7 hetes vagyok, jövőhéten megyek másodszor orvoshoz, először túl korán mentem, nem látott semmit. Tünetek vannak, meg nem jött... Sajnos tényleg bármikor lehet gond, de nem szabad negatívan gondolkodni, már a vonzás törvénye miatt sem, sőt a gondolataink kihatnak a magzatra.
2015. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!