Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet magzatvíz szivárgás?...

Anneee25 kérdése:

Ez lehet magzatvíz szivárgás? SOS 21 hkm

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok, szombaton voltam a sürgősségin alhasi fájdalommal, akkor megállapították, hogy minden ok, zárt a máhszáj, baba jól van.

Azóta el is múlt a fájdalom.

Ma pisilés után úgy éreztem vmi mintha a hüvelyemből szivárogna, megnéztem és vizes jellegű folyásom volt /van.(eddig fehéres volt).

A bugyim enyhén nyirkos volt, de az lehetett az egésznapi melótól is.....

Szerintetek ez lehet magzatvíz szivárgás?

Az milyen mennyiségű?

Vagy csak sima vízes folyás?

A sürgősségin hülyének néznek, ha megint beállítok úgymond ok nélkül...

Mit tegyek?

Egy paramami



2015. nov. 23. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudsz venni olyan betétet, ami a magzatvízre reagálva elszíneződik. Ha ennyire parázol, használj ilyet.

Esetleg szerezz be szívhangfigyelőt, így megnyugtathatod magad, hogy a babával minden ok (ha megfelelően tudod használni)

2015. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi. Ott kezdem, hogy hidegfront volt és én ugyanúgy begörcsöltem ahogy te, már sírtam, hogy mindjárt megszülök. Anyu megnyugtatott, hogy ez csak a front miatt volt. Meg is nyugodtam. De másnap jött az újabb stressz vizes folyásom volt. Egyből futottam a patikába lorina tesztbetétért, természetesen sehol sem volt csak rendelésre. De másnapra elmúlt a folyásom, megnyugodtam, olvastam is, hogy terhesen ez gyakori. Nekem még a nacim is vizes lett tőle egy 3 centis foltban, nem hordok tisztasági betétet. Szóval szerintem te is a front áldozata vagy, mint én... :) Ja elvittem a betétet amit megrendeltem, de mivel teljesen elmúlt a folyásom nem használtam. :)
2015. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt 23hetes vagyok!
2015. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hű, most egy picikét megnyugodtam.

Köszi a választ :-)

Nem volt még vizes folyásom, és rettenetesen akarom ezt a kisbabát.. :-)

2015. nov. 23. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még, én is beparáztam! :)
2015. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ket szules indult meg ugy hogy szivargott a magzatviz.Burok csucs reped ilyenkor.De az nem olyan mint amit leirtal :) Nyugodj meg nem lesz semmi gond! Viszont a betet jo otlet ha az megnyugtat Teged:) Gratula a pocilakohoz.
2015. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :-) Én meg a gyerkőcökhöz!

Le tudnád írni, milyen érzés volt,milyennek tapasztaltad?

2015. nov. 23. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességemnél elég durva vizes folyásom volt. Hirtelen kifolyt belőlem... Elég furi volt és ijesztő is kicsit.

De a vizes folyás tök normális, ne aggódj!

Ha nagyon aggódsz emiatt, akkor vegyél betétet, ami kimutatja ha magzatvízről van szó.

Meg inkább menj be feleslegesen a dokihoz, mint h ne menj be, mert h-lyének néznek és valami baj legyen. De nem lesz! ;)

2015. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En szereztem tesztbetetet és használtam 2x is. Vizes folyasom volt és aggodtam nagyon. Csak folyas volt, a burok a vajudas végén repedt meg a kiirt napon. Jo az a betet. Ha elszinezodik is lehet fertozes miatt de akkor is joggal van szaladas az ugyeletre.
2015. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj azzal, hogy hülyének néznek-e a sürgősségin. Egyrészt...ugyan már, másrészt meg...ugyan máááár!:) Menj be, bármi van. Múltkor kis vért találtam a vécépapíron, azonnal be a kórházba (semmi se volt, de jó volt, hogy bementünk).


Amúgy ez nem magzatvíz, ha már a véleményünket kérdezed.


Nekem vizes folyásom van és néha sárgás/fehéres is (de ezt már megszoktam, kiirthatatlan gombám van). Ezenkívül, a férjem spermája is részletekben szokott kijönni belőlem napközben(ez is napi dolog). Mindről megfordul a fejemben, hogy esetleg a víz-e.


Gondoltam már betétre, de az a fertőzéskor is elszíneződik. Így nekem az sajnos nem jó. Így marad az, hogy egyszerűen becsukom a szemem. Szerintem néha kell ez terhesség alatt, mert amúgy beleőrülnék:)


Én nem voltam paramami eredetileg, de annyi probléma van a terhességemmel, hogy megedzett az élet:))


24 hkm

2015. nov. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!