Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napig halvány pozitiv,3....

2 napig halvány pozitiv,3. nap erősebb pozitiv, majd 4. nap megint halványabb pozitiv?

Figyelt kérdés
Baba projekt ugy néz ki végre sikerült, de a mai teszt halványabb lett mint a tegnapi. ugyanaz a márka. lehet attol hogy hajnalba felkeltem wcre és mikor felkeltem kevesebb lett a hcg? tegnap erősebb volt...félek, mivel nehezen jött össze, hogy hamar véget is ér..:( kb 4hetes
2015. nov. 24. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért nem kell naponta tesztelni. 3x voltam terhes, életemben 3 tesztet csináltam. Mi értelme van ennyit tesztelni? Hogy lehessen min idegeskedni?
2015. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
elég sok félelmem van és emiatt csináltam meg ma is, mert még csak 13. dpo van holnap lesz 14. átlagba 28 napos szokott lenni a ciklusom, az viszont tegnap volt. ezért teszteltem ujra..de ugye nem jelentheti azt, hogy ...... ürülni fog?
2015. nov. 24. 07:42
 3/17 A kérdező kommentje:
a másik, hogy az első 2teszt annyira halvány volt hogy csak természetes fényben lehetett ÉPPHOGY látni, ezért kétséges volt..nem lehetett egyértelmüen azt mondani rá hogy pozi. ezért csináltam tegnap ami már erősebb pozi lett, a mai (mivel még volt itthon plusba) már megint gyengébb lett...
2015. nov. 24. 07:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha meg mensi elott vagy, akkor inkabb varj, hogy tenyleg ne jojjon meg es azt koveto nap tesztelj.


Tudom, hogy nem konnyu varni, en is teszteltem a mensi elott 3 nappal, mert ereztem, hogy valami mas es valoban halvany pozitiv lett. Orultem, de nem eltem bele magam, utana vartam 4 napot, tenyleg nem jott meg es akkor teszteltem egyet ismet, azutan mar nem.

2015. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ebben az esetben azt tudom neked mondani, hogy márd meg hogy ténylegesen kimaradjon, +1 napot, és akkor rendes pozitív teszt lesz. Ha nem stresszeled szanaszét magad, és nem erőlteted túl magad, megmarad a baba!

Nekem kimaradó menszesz napján pozitív volt a tesztem. Mivel alig akartam elhinni a majdnem 1 éves próbálkozás után, másnap csináltam még egyet, pozitív de halványabb, és kövi nap is elhasználtam az utolsót. Mind jól látható pozitív, de nálam is előfordult hogy ugyan az a fajta teszt Medi-Lab más erősséggel jelent meg. A lényeg, hogy kimaradó menszinél jól látható legyen. És mihamarabb keresd fel a nőgyógyászt :) én 5-6 hétnél mentem, és már volt pici szívcsöve.


Szóval, a lényeg, hogy nyugi :)

2015. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm ez kicsit megnyugtatott:) mi is majdnem egy éve próbálkozunk és 3honapja a vérképem is elég ramaty volt (hormonszintek)...ezért is ez a nagy aggodalom. dokival holnapra van időpontom pont a multkori hormonok miatt minnél hamarabb.
2015. nov. 24. 08:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Majd mond el mit mondott a doki. Drukkolok hogy ez tényleg egy babóka legyen ;)
2015. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Muti képet róla, mert lehet, hogy annyival nem is halványabb, mint gondolod. Az elején a hcg koncentrációja a vizeletben még eléggé változhat, simán lehet kicsit halványabb másik napszakban. Ha volt rendes pozitív teszted, akkor nem javaslom a további tesztelést:)
2015. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező meg mutatod a teszteket?
2015. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem fényképeztem le és ugy tudom 30p mulva nem értékelhető..:(
2015. nov. 24. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!