Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet probléma a babával ha...

Lehet probléma a babával ha az AFP-m 0.8 Mom (minimum határérték) lett?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nos az előző értelmes hozzászólónak köszönjük, inkább húzzon vlmelyik értelmes csetoldalra, ha ennyire unatkozik.

NEkem 0.82 lett az AFP és senki egy szót se szólt mivel ez teljesen normális. Úgyhogy na aggódj. Ha az egyéb szűrővizsgálatok jók lettek, ez az eredmény teljesen ok.


Egyébként a nagy közhiedelem szerint, ha ennyire alacsony ez az érték, nagyon valószínű, hogy fiad lesz. NEkem ez bejött:-D

SOk sikert a továbbiakhoz!

2008. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.Ezt a hülyeséget miért nem törlik?

Amúgy Kedves kismama ne aggódj,nekem 0,75 lett annó és én is pici fiút várok.Ma vagyunk 28 hetesek,túl a 4dik 4D Uh és nincs semmi baja a picinek.

2008. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget!Már megcsinálták az amniot is de még nem tudok eredményt.Megijesztett az orvos a genetikán mert azt mondta hogy a koromra való tekintettel (32 leszek októberben)és az alacsony Afp miatt szükségesnek találja a magzatvízvételt.Pedig az eddigi eredmények nagyon jók és az ultrahangon sem találtak semmit.És igazatok van én is fiú gyermeket várok!:)
2008. szept. 14. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!