Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nem meghatározó tesztek...

Milyen nem meghatározó tesztek vannak amihez patikában hozzá lehet jutni?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, és kiváncsivá tett.

Miket ismertek, és kb hány forintért?

14 hetes vagyok, de a párom már nagyon türelmetlen hogy kiderüljön, az egyéb tüneteim alapján meg minden ki azt szajkózza fiam lesz.



#nem meghatározó teszt
2015. nov. 25. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek fabatkát sem érnek. Pontosan annyit, mint aki az óra járásából, a has formájából jósloja meg, hogy fiad vagy lányod lesz: 50 százalék esélye van eltalálni. Ez nagyobb pontosság, mint az időjárásjelentés a TVben.
2015. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elso gyerekunknel mikor mar 4d egyertelmuen latszott,hogy kislany es el is mondtuk akkor is sokan azt mondtak fiu lesz mert "ugy all" a pocak :D
2015. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En eddig csak neten lattam, kulfoldrol is tudsz rendelni. Ha beirod keresobe, hogy gender maker, akkor megtalalod. Patikaban en meg nem talalkoztam ilyesmivel.


De ez inkabb csak szorakozasra jo, ezt irja a gyarto is, nem megbizhato.


En inkabb 4d-re mennek a helyedben. Nekem 15 hetesen biztosra megmondtak ott, a 3. babaval 14 hetesen lett volna idopontom 4d-re (csak sajnos elment a baba elotte). Amikor bejelentkeztem, akkor mondtak, hogy mehetek mar nyugodtan, latni lehet.


Ezek a tesztek par ezer forintba kerulnek, a 4d sem sokkal dragabb es megis biztosabb.

2015. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk a neve nem gender maker, hanem gender maRker.
2015. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább ultrahangra költsétek azt a pénzt, mert biztosabb eredményt ad, és persze élménynek sem utolsó! :)
2015. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor te masik fajtara gondolsz.

En ilyet neztem regebben:

[link]


Ez Gender maker.

2015. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm, valóban.
2015. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!