Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hurutos köhögés+ orrfolyás,...

Hurutos köhögés+ orrfolyás, orrdugulás, ti mit vennétek be? A Patikában a tantum verden kivűl semmit nem ajánlottak :- ( 23 km.

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
citrom+méz; gyógynövénytea amit terhesség alatt lehet inni .....
2013. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Tantum Verde nagyon jó egyébként!

Ezen kívül napi 2-3 gerezd összenyomott fokhagyma egy evőkanál mézben, mézes-citromos tea. Orrdugulásra én a Salvus vizet ajánlom, ha esetleg van inhalálód, akkor próbáld ki.

2013. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én múlt héten szenvedtem ezektől. méz, tea és ennyi. semmi mást nem szedtem be. a háziorvos sem adott semmit, mert 8. héten jártam, s mondta, hogy csak arra figyeljek, hogy lázas ne legyek,mert az vetélést okoz. szerencsére lázas nem voltam. most már jól vagyok. még a hurutos köhögés enyhén megvan, de már tisztult a váladék.

volt itthon tantum verde spray, azt 2-szer mertem használni.

jobbulást!

2013. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamilla tea,mézzel-citrommal. Ennél többet még nem kismamaként sem tettem azért,hogy meggyógyuljak. (nem vagyok gyógyszer ellenes :-) ) Ezen felül lehet csipkebogyó teát inni.

Jobbulást!!!

2013. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A teázás nagyon jó. Sok mézzel és egy kis gyömbérrel a legjobb orvosság.

A gőzöléssel vigyázz, mert nekem ilyenkor már csak rontani szokott a helyzeten.

Öblögess naponta többször sós vízzel - az orrodat is kiöblítheted vele :S. Kellemetlen, de hatásos. Vagy lehet kapni sóoldatos orrsprayt.

Én torokfájásra használtam homeos bogyókat -homogene9- szpogatós, stodal szirup, oscilococsilum - ezeket lehet szedni terhesen. Keress rá a neten, hogy hurutos köhögésre is jó-e.

Ha lázad lesz irány a doki!

Jobbulást! :-)

2013. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!