Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eros menstruacios jellegu...

Eros menstruacios jellegu gorcs napi tobbszor. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Rendkivul eros alhasi gorcseim vannak, ami korulbelul negyed ora alatt elmulik, de addig szinte elviselhetetlen.

Szedek magneziumot es amikor mar nagyon szenvedek veszel be fajdalomcsillapitot is.

A varandossag meg nem 100%, de harom terhessegi tesztem is pozitiv lett,raadasul tobb tunetet is eszlelek magamon (emelyges, hanyas, femes iz a szajban, faradtsag, stb.)

A menstruaciom is elmaradt, ezert voltam orvosnal, de az ultrahangon meg csak az latszik, hogy megvastagodott a mehnyalkahartya es van egy 2 cm-es felpuhult resz.

Szoval vissza kell majd mennem ujabb vervetelre es vizsgalatra, de addig is mit tegyek a szornyu gorcsok ellen?

Nagyon rosszul viselem, de nem akarok sok gyogyszert bevenni.

A menstruacios gorcsolest sem birtam tul jol, de az legalabb nem tartott egy hetig csak egy napig.

Mit tanacsoltol?

Nagyon varom a valaszokat!

Koszonom, hogy elolvastad!



2015. nov. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj orvoshoz ezzel..akar haziorvos,hogy mit szedhetsz.Lehet ir gorcsoldot mert a magnezium lehet keves :) Egyebkent szerintem megfog ez a gorcsoles szunni ahogy szepen novekszik a terhesseg! Gratula a picihez es kitartas ;))
2015. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Azota jobb sokkal :)
2015. nov. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!