Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen színűre festettétek...

Ti milyen színűre festettétek ki a babaszobát?

Figyelt kérdés

Még idén ki szeretnénk festeni a babaszobát, de nem nagyon van ötletem, hátha ti tudtok segíteni :)


A lakásban a tejeskávé szín uralkodik a falakon (nappali-étkező-háló) csak különböző árnyalatokban.


Kislányunk fog születni, de rózsaszín szobafalt nem szeretnék... a homok-hófehér körben mozgok és itt le is ragadtam :(

Nyilván lesz egy csomó színes kiegészítő, hogy ne legyen túl natúr a szoba, de harsány szobaszínt nem szeretnék.


Bútorok fehérek, szőnyeg-függöny is hófehér.


Köszönöm előre is! :)


2015. nov. 26. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi rozsaszinre festettuk, de azt nem szeretnel. Nekem nagyon tetszik a homok- feher... figurakkal feldobhatod, szivek.. viragok stb.
2015. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

SzobafalAT nem szeretnék---lemaradt 2 betű, bocsánat :)


Köszönöm, hogy írtál!

2015. nov. 26. 17:01
 3/18 anonim ***** válasza:

halványsárga fal

bútor cseresznye és fenyő


szintén kislány

2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A gyerekszobánk napsárga, bükk bútorokkal.

Merész dolog a hófehér szőnyeg gyerekszobába........

2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
vanília színű lett. szóval olyan sárgás, asszem Héra Vanília volt. Fiúnak-lánynak is jó lesz, gondoltuk annak idején. Lányom használja most a szobát, neki is fehérek a bútorai, a függönye meg narancssárga. A lakásban nekünk nem tejeskávé uralkodik, de ahhoz nagyon hasonló, csak halványabb szürkés-barnás homok szín.
2015. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekünk a nappaliban van nagy fehér szőnyeg, de mindig rá van terítve egy pokróc....évente egyszer kitisztíttatjuk majd..most 1,5 éves a lányom még nem történt baleset, nyilván a szobatisztaságnál majd feltekerjük. A gyerekszobába barna a szőnyeg, a már előbb említett vanília fal mellé. Azon meg habtapi van állandó jelleggel. szerintem jó a fehér szőnyeg csak nem kell rajta cipőben mászkálni meg nem ott kell lötykölnie a gyereknek a cumisüveget.
2015. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem első baba lesz, hanem 3.

az előző babánál is ugyan ilyen hófehér szőnyeg volt, és bírta a strapát, pedig volt egy "nagytesó" is :)

Nem a babaszobában eszünk, a baba sem, max szopott a fiam, de a többi pépes az étkezőben... :)


A napsárga falszín jó ötlet! Köszönöm! :)

2015. nov. 26. 17:11
 8/18 A kérdező kommentje:

vaníliaaaa tényleg!!!!

Tudtam, hogy kizökkentetek abból a kőrből amiben "kattogott" az agyam :D

2015. nov. 26. 17:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi a nyári festésnél még nem tudtuk a baba nemét, így olyan színt választottunk, ami mindkét nemű babának megfelel. A dulux shiva szentély mellett döntöttünk (napságra). Szép világos lett tőle a szoba és nagyon jól mutat, jól kombinálható más színekkel is (esetünkben most már a rózsaszínnek és a zölddel). :)
2015. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jázmin színűre (halvány sárga), és mivel fiaim vannak, kék bútorokat választottunk hozzá.
2015. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!