Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, a...

9 hetes terhes vagyok, a mellem nem feszül úgy pár napja, baj lehet?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a feszìtő érzés jöhet-mehet,de én nem is érzem/látom már olyan nagyobbnak és feszesnek mint 2-3hete. Olyan mintha visszament volna. Van okom aggòdni a baba miatt? :(
2015. nov. 28. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
En is 9 hetes vagyok, de nekem a mellfeszules most teljesen kimaradt. Elso babanal volt, de csak max 2 hetig tartott akkor is.
2015. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem tart végig. :) Nekem 6 hetesen volt kegyetlen, 8 hetesen sokat enyhült és 10-11 hetesen teljesen elmúlt. Nincs okod aggódni! Valószínűleg a szervezeted megszokta a HCG-t. Ilyenkor már nem emelkedik az értéke tovább, meg tudja szokni.
2015. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne?
2015. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne stresszeld túl a dolgot! :) Tudom, könnyű mondani! Egyébként én is ilyen voltam, de egy idő után már muszáj megnyugodni és elhinni, hogy minden rendben van és lesz a babáddal! Különben megbolondulsz a 9. hónap végére! Annyi minden fog még addig történni veletek! Amíg nincs erős fájdalom, vérzés, barnázás, addig hidd el, hogy minden rendben van és úgy is lesz!

37 hkm

2015. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Holnap UH,utána tuti nyugodtabb leszek!
2015. nov. 29. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!