Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja késik a menstruációm,...

6 napja késik a menstruációm, alhasi görcsölésem van 5 napja, , mintha meg akarna jönni", a mellem érzékeny és fáj kb.10 napja, testhőmérsékletem mérem 1 hete állandóan 37 feletti! (37,2-37,5) Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk párommal, már 2 hónapja próbálkozunk vele, de eddigi próbálkozás sikertelen volt. Ez az első alkalom hogy ennyit késne a menstruációm. Ebben a hónapban együttlét után 12 nappal csináltam tesztet de negatív lett. A dokim szerint korai volt még tesztelni. Azóta kezdődtek az alhasi görcsök.

2014. okt. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mostmár tesztelhetnél megint. együttlét után 12 nappal tényleg korai. minimum 14 nap kell. Most már ki kéne mutatnia.
2014. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló tüneteim vannak és kedden erős pozit teszteltem! :) Úgyhogy tesztelj! :)
2014. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és Gratulálok!! Remélem nekem is pozitív lesz a teszt! Jövőhéten hétfőn tesztelek én is, addig meg figyelem a tüneteket és számolom a menzesz késését.
2014. okt. 23. 17:06
 4/5 anonim válasza:
Akkor drukkolok! :) Majd írj, hogy mi lett az eredmény! :)
2014. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem egyet és pozitív lett az eredmény!!! :) :) :)
2014. okt. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!