Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli haskeményedés?

Reggeli haskeményedés?

Figyelt kérdés

Minden reggel olyan kemény-feszes a hasam mint egy fullra felfújt lufi, mintha mindjárt fel akarna robbanni. Fájdalom nincs vagy csak enyhe, tompa, talán a feszüléstől. Amint felkelek, pár perc múlva puhább lesz, de szinte minden reggel így ébredek, és egészen addig ilyen míg fekszek, szóval nem pár másodperc. Normális ez?

Előre is köszi, 19hkm


2015. nov. 30. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Harmadik gyerekkel már 12 hetesen volt keményedésem. Azért tudtam hogy az, mert "emlékeztem" hogy milyen.

Kérdeztem a dokimtól, azt mondta nem baj.

Na az az egy lett a túlhordott gyerekem. :)


Kérdezz rá Te is legközelebb, addig is szedj magnéziumot, abból baj nem lehet...


Boldog babavárást!

2015. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így keltem fel egy időben minden nap. Napközben nem feszült semmi szóval én nem foglalkoztam vele. Nem fájt a dokim meg amúgy is mindenféle érzésekkel megnyugtatott előtte is, nem aggódtam miatta. 24 hetesen már igen mert többször keményedtem. Több magnéziumot javasolt az orvos.
2015. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!