Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülötteknek lehet venni a...

Renata_27 kérdése:

Újszülötteknek lehet venni a Dm vagy Rossman saját márkás termékeit? Van aki már születésük óta ezeket használja? Popsitörlő fürdető popsikrém stb

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Miután a dm és a rossmann saját márkás termékei között sokkal összetevőjű termékeket lehet találni, mint amit a legtöbb nagymárka gyárt... így nem, még véletlenül se lehet használni egy újszülöttnél, hisz a végén még nem lenne allergiás a bőre.
2015. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*sokkal jobb
2015. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dm-es popsitörlőt használunk születése óta, néha rossmannost, mindkettő nagyon bevált. A Pampers szagától viszont még én is kivoltam.
2015. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem nem jöttek be a törlőkendőik, én a Liberora esküszöm pedig olcsót drágát mindent végig próbáltam.

pelenkából pamperst vettem, de próbáltam szinte mind.

A Babydream-babylove sem rossz szerintem, nyugodtan vehetsz újszülöttnek is.

A popsikrém már más tészta, abból biztos hogy csak azt használnám amit az orvos felír, ugye antiallergént ír fel, másrészt receptre filléres tétel, nem venném meg a boltit. Persze a gyógyszertárit is sokan támadják de ennyivel akkor kenjük levegővel a gyerek seggét vagy kristályvízzel :)

2015. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. gyerekkel még próbálkoztam, 2, nál már csak dm-est használok mindenből. pelenkától tápszerig. (jó, a tápszer az babylove+milumil, mmikor melyik.) Egyedül a tejitalukat tartom gengébbnek, mint pl. a milupa, de pl. a hippel azonos minőségű.

A kicsinek újszülött korától, a nagyobbnak kb. 1-2 hónapos korától használjuk a pelust, törlőt, fürdetőt, testápolót, olajat, a popsikrémük ragacsos, az nem jött be, de az is jó, csak az állagát én nem szeretem.

2015. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ott veszem és jó. Nekem pl a lányom popsilya tiszta piros volt a liberótól. Probáld ki baj nincs belölle.
2015. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Pampers vált be, az elég nedves, hogy ne kelljen 20 db, mire letörlöm a kakit.

A Rossmannban szoktam venni akcióban, 10%-os kuponnal 280-300 Ft-os csomag áron.


Nyugodtan használhatod bármelyiket, de tanácsolom, hogy próbálgasd végig, nektek mi jön be.

2015. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Dm-es popsitörlőt én szerettem, már újszülöttnek is használtam. Általában jó véleménnyel vagyok a Dm sajátmárkás babatermékeiről, pl. bébiételből szinte csak ilyet vettem. Fürdetőből és popsikrémből viszont szerintem érdemes előbb az orvos által felírt gyógyszertárit kipróbálni.
2015. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dm-es popsitorlo nekem tul vekony volt, jobban szeretem a pampers feher csomagolasut, az jo vastag es nedves, konnyu hasznalni.

A babylove pelenka nekem a 2-es meretig jott be aztan a 3-as libero volt majd a 4-es mar pampers lett.

Szerintem a pelenkabol mindenkinek mas valik be...

Popsikrembol en meg mindig a gyogyszertarit hasznalom, ill a furdetot is ott veszem, mert a lanyom bore nagyon erzekeny, es ha valami mast hasznalok akkor ekcemas kiutesek jonnek ki rajta.... :( Most masfel eves.

2015. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok:)
2015. dec. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!