Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen hagytátok abba...

Hány hetesen hagytátok abba irodai munkátokat terhesen?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, heti két napot dolgozom benn, 3-at home office-ban. Már nehezen bírok egész nap az irodám kényelmetlen székén ülni, estére valahogy "elnehezül" a méhem is, ha lefekszem itthon, el is múlik.


Táppénzre nem akarok menni (a pénz miatt), de így meg bűntudatom van, mert elfáradok estére. Ki akarok tartani a CSED-ig, de nem akarom mindenáron túlterhelni magam. Viszont, mivel terhes vagyok, nem tudom, mi a hisztizés és mi a tényleges fáradtság.:))


Ti mikor hagytátok abba az irodai munkátokat?



2015. dec. 2. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
A szülés napján. Az utolsó hónapban délutánonként előfordult, hogy hazamentem pihenni. 35 éves voltam.
2015. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

36+4 voltam amikor abbahagytam. Én heti két napot dolgozhattam itthonról, bár az utolsó hetekben ez sajnos nem jött össze, mert be kellett tanítanom a kollégát, aki átvette tőlem. Úgyhogy a főnököm megkért, hogy ezt a heti két napot csökkentsem le heti egyre, hogy a tréning minél gyorsabban menjen.


Nem tudsz másik széket kérni? Nekem a 20. hét környékén adtak állítható támlájú széket, sokat segített, igazából az egész napos ülés nagyon megterhelő tud lenni az idő előrehaladtával. Ha adnak egy jobb széket, ami kényelmes és esetleg fel tudsz állni, sétálni egy kicsit munkaidőben, az sokat tud dobni a helyzeten :-)


Boldog babavárást! :-)

2015. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen
2015. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen. Egy hét múlva pedig szültem.
2015. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz esetleg még egy nap home office-t kérni, avgy akár egész hétre, és akkor mennél be, ha ténylegesen szükség van rá, hogy ott legyél?
2015. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5: nem, heti 2 napot be kell menni, majd a szabijaimat akarom mind kivenni egyesével idén és jövőre is. ha nem tartok ki a csedig, akkor max marad a táppénz, de nagyon nem szeretném a fizum 60%-át...
2015. dec. 2. 17:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
39. héten hagytam abba, egy hét múlva szültem.
2015. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
próbálj sétálni pár percet 30-40 percenként, hastartó pántot feltenni, esténként pár perc kismamajóga a hátra is csodákat tud tenni, nekem legalábbis ezek segítenek. Én a 36. hét végéig tervezek dolgozni heti 1 nap bejárás mellett.
2015. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34 hetesen. Napi nyolc órát bent voltam, mondjuk én sokat mozogtam is az irodában, nem csak ültem. 39+6 hetesen szültem.
2015. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én a 33. hétig terveztem dolgozni, év végéig. De aztán egyre jobban fáradtam, a vérképem nagyon leromlott és emelett államvizsgáztam. 1 hónapot voltam itthon, aztán vissza akartam menni, de a család és az osztályvezető meggyőzött, hogy inkább ne folytassam. Heti 3 napon a környező településeken tartottam ügyfélfogadást, szociális ügyekkel, segélyekkel foglalkoztam. A kocsikázás miatt is és mert ki tudja mit kaphatnék el az ügyfelektől, hagytam magam meggyőzni. Így végülis a 25. hét óta vagyok itthon.
2015. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!