Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is végigalussza az éjszaká...

Más is végigalussza az éjszakát pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Terhességem elején éjjelente 3-4 alkalommal kellett pisilni mennem éjszaka, azonban 2-3 hete nem kell kelnem, 11 órai lefekvéskor elmegyek és reggel 6-ig nem kell újra. Ez normális ilyenkor? Vagy bajt jelez? 21 hkm
2015. dec. 2. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
36 hetesen se jártam soha pisilni éjszaka! 37 hetesen már igen, nem is egyszer. De addig nem. Az elején sem. Voot mikor hétvégén éjféltől délelőtt 10 aludtam pisilés nélkül. Semmi baj nem volt a terhességemmel szóval kétlem, hogy bajt jelezne. Különben a második trimeszterben eleve nem annyira jellemző mint az elsőben vagy a harmadikban.
2015. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*volt
2015. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elmult a masodik trimeszterben,ne aggodj :) Mindjart itt a harmadik tr.akkor majd visszasirod ezeket az ejszakakat :D Kicsit ironikusan irtam le,de igaz. :)
2015. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészen az utolsó két hétig soha nem keltem fel emiatt. Az utolsó két hétben viszont már annyira nem volt bennem hely, hogy fél óránként rohangáltam pisilni, meg fájt már mindenem, amúgy se tudtam aludni.
2015. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neke.m is csak az utolsó 2-3 hétben volt ez.
2015. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 8 hetes kismama vagyok, éjszakánként van hogy nem kell kimennem, de általában egyszer igen. Barátnőm 12 hetes ő sosem kelt még fel pisilni éjszaka :) szerintem változó
2015. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 naponta 1x nem kell kimennem éjjel. 25h km
2015. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!