Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen UH? Baba neme?

19 hetesen UH? Baba neme?

Figyelt kérdés

Ma voltam UH-n és először a szonográfus rögtön rávágta, hogy fiú, majd kijavította és azt mondta, hogy nem, inkább lány. Meg is indokolta, megmutatta azt a bizonyos 3 csíkot, ami lányra utal. Akkor ez most mennyire biztos? Az a 3 csík egyértelmű volt, az csak lányoknál van tutira? Akkor miért mondta először, hogy fiú?

Másik kérdés: hüvelyi UH-n is látszik a neme? Más okból nemsokára csinálnak hüvelyit, van esélye, hogy ott jobban látják? Persze bármelyik lesz végül örülni fogunk neki, csak kezdeném már beszerezni a babaholmikat :)


2015. dec. 4. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A genetikai a legjobb minőségű UH, a hüvelyin sem fog jobban látszani. Ettől persze egyáltalán nem biztos a most mondott nem. Hogy mennyire biztos benne, azt a szonográfustól kellett volna megkérdezni.
2015. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el 4 vagy 5D-re ott megmondják és meg is mutatják a tutit.:)))))
2015. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá keret, de köszi :)
2015. dec. 5. 02:23
 4/9 anonim ***** válasza:

19 hetesen már nagy ahhoz, hogy a hüvelyin látni lehessen, max ha éppen pont ott van a feneke a közelben, de akkor sem biztos, hogy látszani fog, és a hüvelyi amúgyis sokkal rövidebb.

Képet nem kaptál esetleg róla? Van, hogy a köldökzsinór miatt először fiúnak tűnik, szerintem a csíkozás miatt tényleg valószínűbb a lány, de a helyedben nem venném így biztosra.

2015. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, képet most nem kaptam róla csak 12 hetesen, de azt meg csak oldal nézetből.
2015. dec. 5. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Azon is lehet kis esely ra, hogy latszodik, felteszed?
2015. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! 19 hetesen már mindenképpen látni kellene, ha megmutathank magát a baba. Nekem már a 13. hét előtt megmondta a doki. De amúgy sokkal jobb a hüvelyi Uh, nekem is azzal csinálta
2015. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, véletlenül elküldtem. Szóval nekem hüvelyivel megmondta már most, képet is kaptunk a nunijáról :) Igaz, privátban csinálta
2015. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!