Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen 2,5-3kg hízás el...

13 hetesen 2,5-3kg hízás el vagyok keseredve mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél 22 kgot híztam, majd 3 év volt mire újra kezdősúlyomnál voltam. El szeretném kerülni, figyelek is, de mégis. Most iszonyat székrekedésem is van. Nagyon ritkán eszem kenyeret (csak abonett), krumplit tésztát sose. Édességek, üdítők nulla. Mit csinálhatok rosszul? Egy hete biztos nincs meg a napi 2 l folyadékom.

2015. nov. 10. 07:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(170cm, 60kgról indultam)
2015. nov. 10. 07:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi rostot, folyadékot fogyasztasz?
2015. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pár napja arra figyelek h legyen normális székletem, napok óta eszek most lenmagot, zabpelyhet, aszalt szilvát folyadék 2l alatti.
2015. nov. 10. 07:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is annyi volt, és szépen fokozatosan jött fel mindvégig. 13 kg plusszal mentem szülni és 2 kg plusszal jöttem haza.

Ne idegeskedj, én is tiszta ideg voltam.

2015. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem a vilagvege es nem rengeteg, szerintem ne aggodj. A szekrekedesre figyelj oda, boztos van valami ami meghajt, csak ra kell jonni.

Nem hashajtora gondolok, hanem pl nalam az alma tuti sikert hoz, ahogyan a salata is es a savanyu kaposzta.

Probalj vegig mindent.

Igyal tobbet. Nem tudom mennyi sot viszel be, de csokkentsd. Az nagyon koti a vizet.

Ebbol a 3 kilobol masfel siman lehet a szekrekedes miatt, tudom magamrol.

Epp par napja irtam ki kerdest, hogy mi van velem, amiert mar az elso trimeszterben hizni kezdtem, holott sokszor olvasom itt, hogy csak felidore jonnek fel az elso kilol.

Tobbek irtak, hogy normalis ez.

2015. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én soknak érzem és az előző terhesség miatt nagyon el szeretném kerülni.

De jó neked, hogy a végét megúsztad ennyivel, én biztos nem leszek ilyen szerencsés:-(

2015. nov. 10. 08:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha rendes székletet akarsz, akkor több folyadék!

Olyan három liter ideálisabb lenne. A rostok megkötik a folyadékot.

2015. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tartani akarod a súlyod, akkor csináld a 180GH-s diétát, amit terhességi cukornál kell.

Így pont annyi szénhidrátot viszel majd be, amennyi kell.


Nekem három terhességemből kettőnél 20-22 kg jött fel, igaz én semmit nem tettem és el is tűnt utána.

a harmadiknál viszont diabéteszes lettem, akkor kezdtem ezt a diétát, kicsit félidő után. Addig 12 kg pluszom volt, a terhesség végéig így már csak egy kiló jött fel, tehát összesen 13, úgy hogy 4 kg feletti lett a baba.

2015. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jajj, CH-s diétát akartam írni. :)
2015. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elso terhessegemnel 30 kg jott fel, de le is adtam, a masodiknal kb 20, de szules utan egy dekaval sem lettem kevesebb!!! nagy meglepetesemre! Nyomattak belem a sok infúziót, baba 3110 gr. magzatviz , placenta elhanyagolhato, en meg azt hittem 10 kg-al kevesebb leszek, ha kijovok! Legkozelebb szolok, hogy infuziot ne adjanak, mert majd azt is le kell fogyjam...;)
2015. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!