Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24en véreztem egy picit majd...

Kata20120122 kérdése:

24en véreztem egy picit majd 27 én megtöröltem magam alurol volt egy csepp vérügyelet majd haza küldtek hogy csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Csináltam 2 is negativ lett majd 2 án csináltam halvány pozitiv lett voltamcdokinál láttot egy szabálytalan petezsákot azt sem mondta hanyadik hèt sem semmi most csináltam mègeggyet az már erössen pozitiv lett ma 5e van majd 10èn kell vissza menjek valaki mondjon valamit letet ebböl mèg baba

2015. dec. 5. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
de miért mentél ügyeletre ha még ki se maradt a mensid? gondolom beágyazódási vérzés volt, de tényleg érdekel miért mentél, ha nem is tudtad, hogy terhes leszel?!
2015. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam hogy mitöl van ès aggodtam azèrt mentem mert itt nincsen pènteken nönyogyászat
2015. dec. 5. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha erősödik a teszt, lehet baba. Próbáld meg kivárni nyugodtan a 10-edikét. Most az a fontos, hogy pihenj.
2015. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megprobálom
2015. dec. 5. 13:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztato szavakat 5 hetes terhes vagyok szabályos a petezsák minden rendben van köszönöm a 2.ik hozzászolonak
2015. dec. 10. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!