Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton be menntek kórházba...

Szombaton be menntek kórházba mert zöldes véres váladék jött belölem azt hittem h a baba kaksizot a magzat vizbe de kiderült hogynem 2ujnyira nyitvagyok és haza küldtekez normális?

Figyelt kérdés
Ha 3 ujnyira leszek ugyis haza küldenek mert holnap megyek vizsgálatra és lehet hogy tágultam azota nem? Hány ujnyinál inditják a szülést?
2015. okt. 27. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden nyitva volt 2 ujjnyira? Feje beékelődött már? Mit mondott a doki.

Én mindkettővel 2 ujjnyi tágan mentem be a fejük be volt teljesen ékelődve a szülőcsatornába (nem volt különösebb fájásom még akkor, csak olyan semmi sem jó érzésem), egyből küldtek a szülőszobára, kb 1 ill. fél óra alatt teljesen ki is tágultam. Az elsőt 3 a másodikat 1 óra alatt szültem meg a beérkezéstől. Ezért is fontos, hogy a baba hogy áll odabenn. Csak kézzel vizsgált? NST, szívhang?

2015. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta h akor szulhetek ha fajas van szoval szerintem baba mar a helyen.. fel ejszaka fajast neztek ami volt csak gyenge vagyis joslo szivhangra nem mondtak kulonosen semmit
2015. okt. 27. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a nyákdugó távozott. A dokid meg tudja a dolgát.
2015. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem értem, miért indítanák meg? szépen zajlik minden magától, miért akarsz plusz beavatkozásokat?

sokan már a közepidőben 2 ujjnyira nyitva vannak, jó hogy nem mindenkinek megindítják csak ezért :)

a jósló meg nem vajúdás, ne keverd a fájással...

2015. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális hogy hazaküldtek, ha nyitva vagy... Megfigyelésre bennt szoktak tartani ha a terhesség végén vagy... Peresz az elmondottaid alapján biztos mindjárt megindul a szülésed...
2015. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ha 3 ujnyira leszek akor is normális h küldenek haza? kérdés az volt h ha nincs fájás mennyinél inditják? Ja doki tudja a dolgát mikor azt mondta h azért tart bent megfigyelésen mert őt fel rángatam álmábol...ez tuti normális..
2015. okt. 27. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

ja, olyan hülyén írtad ki a kérdést, máshogy értelmeztem...

akkor indítanak ha 40. betöltött hét után nem indul meg magától, zöld a magzatvíz vagy elfolyt a magzatvíz de nem jönnek a fájások.

akkor szoktak bent tartani, ha már rendszeresen legalább 10 percenként jönnek a fájások, előtte felesleges bent dekkolnod, lassú folyat a szülés, otthon is tudsz pihenni...

2015. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor indítják, ha már túl lépted a kiírt dátumot. Mikorra vagy kiírva?
2015. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nov 24.re vagyok..Többen is azt mondták h 2ujnyival nem kellet volna küldeni haza meg ha haza is küldtek kellet volna egy vizsgálatot csinálni indulás elöt h nincs e még tágulás
2015. okt. 27. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem pl a másodiknál annyira észrevétlenül tágultam, hogy előtt még 1 órával nagybevásárlást csináltam. A nagyobb a nagyi volt ovi után és mivel furán éreztem magam bementünk a kórházba megnézetni magam, hogy ne úgy induljunk haza, hogy esetleg fordulhatunk is vissza (kb fél óra a kórház). Mikor beértünk fél 6-kor voltam 2 ujjnyira tág, baba feje beékelődött a szülőcsatornába, mire beért a dokim (fél óra) teljesen kitágultam, de még akkor sem voltak igazán nagy fájdalmaim (kb hasonló értékeim voltak, mint a reggeli nst-n :), szóval majdnem semmi) a doki még viccelt is, hogy biztos, hogy szülni akarok, mert a gép nem ezt mutatja. Aztán amikor beindultak a tolófájások már nem volt gond a fájdalommal 3/4 7-kor már meg is volt a pici. Az első is hasonló volt, délelőtt nagybevásárlás, aztán otthon nem találtam a helyem, párom mondta nézessük meg nehogy gond legyen, mire beértünk 5 perces fájásim voltak, szóval szintén egyből szülőszoba és 3 óra múlva meg is volt a nagyobb babám.

Szóval ez elég egyéni dolog. Gondolom a dokid ismer és lehet hogy a baba még nem helyezkedett be. Megindítani pedig ahogy írták ritka esetben szokták, főleg terminus túllépés, vagy túlhordás esetén.

2015. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!