Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai vetélés jele lehet?

Korai vetélés jele lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!10 hetes terhes vagyok, ma kellett mennem vér-vizelet vételre és ugye nem lehet enni a vérvétel miatt, amitől nagyon rosszul voltam, alig vártam, hogy végre levegyék a vért. Hazafelé elkezdett fájni a pocim alul ahol a baba van. Mikor hazaértem gyorsan ledőltem szokás szerint a kezem a pocimra tettem és akkor vettem észre, hogy nagyon be van keményedve alul a hasam, de csak ahol a baba van. Nagyon megvagyok ijedve, már volt egy vetélésem és most nagyon nem szeretnék még egyet, csak holnap tudok a dokimhoz menni, ezért örülnék ha tudnátok valamit mondani, hogy volt e már ilyen valakinek? nem tudom mire gondoljak, semmi más tünetem nincs, csak ez a keményedés, ha kicsit megnyomom akkor eléggé érzékeny. Már csak azért sem tudok mire gondolni, mert egyfolytában kemény, tehát nem összehúzódás vagy ilyesmi. Előre is nagyon köszi a válaszokat!
2010. márc. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sokszor,pihenj ma holnap meg doki!:)

Nekem is volt vetélésem utána állandóan paráztam mindentől a kislányomnál de minden rendben volt mindig.

2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyjából sejtem, hogy miféle keményedésre gondolsz, én ezt a második terhességemnél tapasztaltam sokszor. Olyan, mintha egy kis pukli lenne a hasadban? Valószínűleg megfeszül a méhed, de ez nem feltétlenül jelent rosszat. Nálam ez akkor volt, amikor a kislányom szépen nekinyomta magát a méhfalnak. Szerintem nálad is erről van szó. (10 hetes baba már nagyon aktívan mocorog, úszkál) Ha nem mensis görcsölős érzésed van, hanem inkább csak olyan feszülős fura, akkor ne izgulj, csak a bébi mocorog!!! :)

Mindenesetre vegyél be magnéziumot (pl. Magne B6) az tuti nem árt, segít a görcsök ellen. Lehet, hogy majd a dokid ír fel neked magas dózisú magnéziumot, nekem végig kellett szednem a második terhesség alatt.

2010. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaajj nagyon szépen köszönöm a biztatást :):):) annyira kezdtem kétségbe esni már :( és igen! pontosan ilyen érzetem van, hogy egy pukli van ott :):) azért elég ijesztő, hirtelen nem tud mire gondolni az ember :S az előző terhességemet a 12.hétben vesztettem el és ez a terhesség annyira más, nem lehet összehasonlítani a kettőt, ég és föld a különbség. :) viszont, még azt is észrevettem, hogy a húgyhólyagnál ha óvatosan megnyomom, akkor nagyon kellemetlen érzés, lehet, hogy felfáztam...

Még egyszer nagyon köszönöm a biztatást!! :):)

2010. márc. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!