Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi roszullét lehet az...

Terhességi roszullét lehet az ájulás érzés, légszomj, remegés, hányinger, szédülés?

Figyelt kérdés
Segítsetek hogy mivel tudnám ezt csillapítani kb 5 hetes lehetek
2010. márc. 22. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, vagy leesik a cukorszinted ezért, vagy pedig ezek inkább olyan pánikos tünetek.

az ájulás, szédülés lehet esetleg az alacsony vérnyomás jele.


én azt olvastam hogy reggel be kell kapni pár falat valamit. kekszet, babapiskótát, vagy egy kis kenyeret, ez csillapítja a rosszullétet. ha meg valami miatt nem tudsz enni,s leesik a cukrod amitől rosszul vagy, akkor igyál Fantát (nagymamám cukorbeteg volt és neki ez vált be) vagy egyél szőlőcukrot.


egyébként gyakran előfordul veled?

2010. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem csak most ahogy terhes vagyok. Olyan 2 napja,

csak így naon rosz mer van 1 2 éves fiam és egyedül vagyok vele egész nap, vele sem tudok úgy foglalkozni és félek rosszul leszek mi lessz vele.Amikor vele voltam terhes semmi bajom nem volt.

2010. márc. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!